האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

חוג טניס

חוג טניס עם אלוף ישראל - עידן רוזנברג!

על
חוג טניס

בואו ללמוד טניס עם אלוף ישראל בטניס!

חוג הטניס מתקיים במרכז: בגבעתיים, באר יעקב וניר צבי.
שיעורי טניס למתקדמים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות של עד 4 מתאמנים בלבד! זאת במטרה להעניק יחס אישי ומקצועי מיטבי ולשמור על הומוגניות מבחינת גיל ורמת המתאמנים. 

חוג טניס בוגרים

באקדמיה מתקיימים אימוני טניס לבוגרים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

בואו לחוג טניס עם אלוף ישראל בטניס!

חוגי טניס מתקיימים במרכז: בגבעתיים,באר יעקב,ניר צבי.
אימוני טניס למתקדמים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות של עד 4 מתאמנים בלבד!זאת במטרה להעניק יחס אישי ומקצועי מיטבי ולשמור על הומוגניות מבחינת גיל ורמת המתאמנים. 

אימוני טניס בוגרים

באקדמיה מתקיימים אימוני טניס לבוגרים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

פרטים והרשמה

חוגי טניס לילדים

באקדמיה מתקיימים חוגי טניס לילדים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

פרטים והרשמה

שיעורי טניס לנוער

באקדמיה מתקיימים שיעורי טניס לנוער החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

פרטים והרשמה

אימון טניס תחרותי

אימון טניס תחרותי מיועד לשחקנים השואפים להיות בצמרת הטניס ההישגי ולהתחרות בתחרויות טניס בארץ ובעולם.המסלול כולל אימוני טניס אישיים לשיפור הטכניקה בשילוב עם אימוני כושר אישיים והמון המון עבודה מנטאלית.כל אלה בליווי צמוד של מורה לטניס עידן רוזנברג ,מאמן טניס של האקדמיה.

פרטים והרשמה

 אנחנו זמינים בטלפון לכל שאלה נוספת – 1800-30-20-10

מגרש טניס בגבעתיים מגרש הטניס היחיד המקורה באזור המרכז! בלב ליבה של גבעתיים מסתתר לו מגרש טניס מקורה. מגרש שבו כיף לשחק בימי שישי בבוקר ללא תלות בתנאי מזג האוויר. מוזמנים להגיע ולחוות אימון טניס מושלם בגבעתיים.

לבטיחותך יש חשיבות עליונה עבורנו. שיתוף הפעולה שלך, יחד עם אמצעי הבטיחות וכל המאמצים של מאמני הטניס שלנו, יסייעו לך לשמור על הביקור שלך בטוח, טוב וחזק מתמיד.

אודות האקדמיה

“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג”, הוקמה בשנת 2008.

כיום, יותר מעשור מאוחר יותר, האקדמיה לטניס של עידן רוזנברג נמצאת בשלושה מוקדים שונים:
באר יעקב, גבעתיים וניר צבי.

באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג יש מענה לכול אוהבי הטניס.
מתקיימים במסגרתה חוגי טניס לילדים, שיעורי טניס לנוער,
שיעורי טניס פרטיים למבוגרים ואימוני טניס לשחקנים תחרותיים.

איך נראה לימוד טניס פרטי עם אלוף ישראל

אימון אישי

למתחילים- מתקדמים- מקצוענים

מיקום: ניר צבי

ימים א-ה בוקר/צהריים

אימון בקבוצה

למתחילים - מתקדמים - מקצוענים

מיקום: באר יעקוב

ימים א-ה
חוגי ילדים צהריים
חוגי מבוגרים ערב

גבעתיים

יום שישי
חוגי ילדים צהריים
חוגי מבוגרים בוקר/ צהריים

חוג טניס – ההנאה, מעל לכל!

כאשר אנחנו מדברים על טניס, בין אם באופן מקצועי ובין אם באופן חובבני, אנחנו, לפני הכל, מדברים על הספורט הלבן, תחום ספורטיבי יוקרתי, שמציע לעוסקים בו לא מעט יתרונות ייחודיים, כדוגמת חיזוק העצמות והשרירים ופיתוח הזריזות והקואורדינציה (באספקט הפיזיולוגי) והפחתת מתח, פיתוח המיקוד האסטרטגי ועידוד היכולות האינטלקטואליות (באספקטים הנפשי והמנטאלי). אם כן, בחירת חוג טניס, בין אם הוא חוג טניס למבוגרים או חוג טניס לילדים, צריכה להיעשות בצורה חכמה, וזאת, על מנת שכל אותן תועלות אפשריות שהטניס עשוי להביא עימו, אכן תתממשנה.חוג טניס

למה חוג טניס?

חוג טניס, בדומה לחוגים אחרים, משרת, במקביל, מספר מטרות. ברמתו הבסיסית ביותר, שיעור טניס מטרתו לחשוף את המתאמן החדש לתחום, ולאפשר לו לבחון את היתרונות שהוא מסוגל להפיק ממנו, כמו גם את רמת ההנאה שלו מהעיסוק בתחום זה. ראוי לציין, כי כאשר אנחנו מדברים על אימון טניס בשלבים הראשונים (בין אם המדובר על מתאמן צעיר או מבוגר), חשוב לבחור מדריך טניס מיומן ומנוסה, שיידע לקרב את המתאמן לתחום, יגרום לו לחבב אותו ואף יגרום לו לרצות להמשיך להתאמן. לאחר רמה בסיסית זו, כמובן, נהנים  המתאמנים מכל היתרונות הפיזיולוגיים והמנטאליים שהטניס מסוגל להציע להם.

כמה עולה חוג טניס?

עלותו של חוג טניס משתנה ועשויה להיות תלויה בלא מעט קריטריונים, ביניהם – גיל המתאמן, האם האימון מתבצע באופן פרטני (מתאמן בודד מול מאמן) או בקבוצה, רמתו המקצועית של המאמן ובקריטריונים נוספים. יחד עם כן, ראוי לציין גם, כי על אף, שבמרבית התחומים, מחיר נמוך יותר עשוי להצביע על איכות נמוכה של השיעור, בכל המדובר על אימוני טניס, איך הדבר כך. זאת, מכיוון שלעיתים, ישנם מרכזי טניס ומאמנים שמטרתם המוצהרת היא להנגיש את הספורט הלבן והיוקרתי לכל הגילאים ולכל רמות האוכלוסייה, ולכן, מחיר שיעור שם יהיה נמוך מהמצופה.

איך לבחור מדריך טניס?

האימונים הראשונים של חוג טניס (והדבר נכון לגבי כל תחום ספורטיבי, אבל בעיקר בטניס – המצריך שילוב בין יכולות פיזיות למנטאליות) עשויים להתגלות כמאתגרים ומעייפים עבור מי שאינו מורגל בהם. בשיעורים ראשונים אלה, מתגלה ההבדל בין מאמן טניס שגרתי לבין מאמן טניס יוצא דופן, שמסוגל לעבוד תוך רגישות למתאמן שמולו. כך שבראש ובראשונה, חשוב לבדוק, בנוסף לרמתו המקצועית של המאמן, גם את הכימיה בינו לבין המתאמן.

עידן רוזנברג, אלוף ישראל, לשעבר, בטניס – הרוח החיה מאחורי האקדמיה לטניס, הציב לעצמו, כמטרה, לחשוף ילדים, בני נוער ומבוגרים ליתרונותיו של משחק הטניס, ואף לעשות זאת באופן קשוב, סוחף ומהנה, באופן שכל מתאמן (חדש או ותיק) יצליח להתחבר אליו. במסגרת זו, מציעה האקדמיה לטניס שיעורי היכרות פרטיים, באימון של אחד על אחד מול עידן רוזנברג, מאמן הטניס המנוסה והמקצועי, במחיר המתאים לכל כיס. 

 

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן