האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס רמת השרון - כול המידע שצריך במיוחד לתושבי העיר

כאשר מחפשים בגוגל "טניס רמת השרון" קל מאד להסתחרר משפע התוצאות המתקבלות. כמעט ונדמה, כי כל מרכז ספורט מקומי ברמת השרון הפעיל, מפעיל (או מתכוון להפעיל) חוג טניס המתבצע במגרש טניס משלו. האם הקשר בין רמת השרון לריבוי מגרשי וחוגי הטניס הוא מקרי בלבד? לאלוהי הספורט הלבן פתרונים. מה שבטוח, שלנו, כחובבי ספורט מועיל ואצילי זה, נותר רק ליהנות מהשפע הרב של מגרשי טניס ברמת השרון.

אם כן, מה הם הגופים המובילים בתחום טניס רמת השרון? כיצד מוצאים מגרש טניס, חוג או חנות המוכרת ציוד טניס באזור רמת השרון? באילו מגרשים כדאי יותר מאחרים להתאמן? כיצד בוחרים חוגים ברמת השרון בכל הנוגע לטניס? השאלות הן לא מעטות, ועל מרביתן, ננסה לענות במסגרת מאמר זה. ראוי אף לציין, כי, בניגוד למאמרים אחרים, אין מטרת מאמר זה לספק המלצות ספציפיות על גוף זה או אחר, אלא לתת, בקווים כלליים בלבד, את הדרכים האפשריות הקיימות למציאת מגרש הטניס, מאמן הטניס, חוג הטניס או הציוד הנדרשים לכם.

תוכן עניינים

רמת השרון טניס

כאשר מדברים על רמת השרון, טניס הוא אחד מתחומי עיסוק שעות הפנאי הבולטים ביותר. דבר זה בולט לעין, באופן טבעי, כבר מהצצה חטופה בתוצאות החיפוש. זאת, מאחר ובכל הנוגע לטניס, ישנם לא מעט גופים בתחומי רמת השרון העוסקים באופן מקצועי בתחום. אם אתם חובבי טניס וגרים באזור זה (או, אפילו אינכם גרים באזור-עצמו, אלא רק גרים בסביבותיו), תעמודנה בפניכם לא מעט אפשרויות שונות בנוגע לכל דבר הנוגע לטניס שאותו אתם מחפשים.

אם, למשל, תחפשו מגרש טניס רמת השרון, תופתעו (או שלא) לגלות, כי עומדות בפניכם לא מעט אפשרויות, החל במרכזי טניס גדולים ומרובי מגרשים (כדוגמת מרכז הטניס ברמת השרון הגדול בישראל הכולל 24 מגרשים – ביניהם 5 מגרשי חימר לטניס, שני מגרשי לקט-רגל ובהם דשא סינטטי, מגרש בעל יציע שבו 900 מושבים ואת "אצטדיון קנדה" בן כ-4,000 מקומות לישיבה) ועד למגרשים בודדים וקטנים יותר, הכוללים מאמן טניס אחד או שניים – המתאימים יותר למתאמנים ולתלמידים שזקוקים ליחס אישי ואימונים ייעודיים וייחודיים המותאמים למתאמן.

מרכז טניס רמת השרון

כאמור, חרף העובדה כי מרכז טניס רמת השרון הוא המרכז הגדול באזור רמת השרון (ואף בישראל כולה), מרכז טניס רמת השרון אינו הגוף היחיד המפעיל חוגי טניס, מגרשים ומאמנים, וישנם עוד מקומות בהם חובבי הטניס יכולים למצוא את מה שהם מחפשים. דוגמה כזו מהווה מרכז הקאנטרי של רמת השרון. בו ישנם 5 מגרשי טניס חדישים שעומדים לרשות מנויי הקאנטרי (הזמנת המגרש בקאנטרי המקומי מתבצעת בטלפון 03-5401141 ומתחילה כבר בשעות הבוקר).

מגרשי טניס רמת השרון

מגרשי טניס רמת השרון אף הם עשויים להיות חלק ממרכז ספורט גדול ושלם (כדוגמת מרכז הטניס של רמת השרון או הקאנטרי המקומי ברמת השרון), או, לחילופין, הם יכולים להיות מגרשי טניס פרטניים, שאינם מסונפים לגוף כלשהו ואינם מהווים חלק מקומפלקס ספורטיבי גדול. פה, חשוב יותר, טרם הזמנת מגרש הטניס, לברר, בראש ובראשונה, מה הצורך שלכם (למשל, האם אתם מגיעים על מנת לשחק או שאתם מגיעים בכדי להתאמן מול מאמן אישי), ועל פי זאת, לבחור את המגרש.

הידעתם? תוכלו לקבוע אימון אישי כבר עכשיו!  

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

טניס רמת השרון טלפון

בהמשך לטיפ הקודם, נמליץ לכם, תמיד, בראש ובראשונה, להרים טלפון לגוף המפעיל את מגרש הטניס, כשיש ברשותכם רשימה מוכנה של שאלות שמעניינות אתכם. זאת, מאחר ולעיתים קרובות, במהלך שיחה כזו, קל מאד להיסחף ולשכוח לשאול דווקא את השאלות החשובות לכם – למשל, מה ניסיונו של המאמן במקום? כמה זמן מראש יש להזמין מגרש? מה הם השירותים הנוספים המוצעים במקום וכן הלאה. ברור שאינכם חייבים להכין רשימת שאלות כתובה, אבל אם תתמקדו, לפני השיחה, בחשיבה על הנושאים המעניינים אתכם, המידע שתקבלו יוכל להיות יעיל בהרבה יותר עבורכם.

חנות טניס רמת השרון

לרוב, חנות טניס היא אחד מהשירותים הנלווים למרכזי טניס גדולים, שכן היא מאפשרת לכם לרכוש את כל ציוד הטניס הנחוץ לכם במקום אחד, מבלי שתצטרכו לחפש אותו במקומות אחרים. חנות טניס רמת השרון, בדומה לחנויות טניס בשאר רחבי הארץ, מציעה לרוכשים בה את כל הנדרש להם כדי לעסוק בטניס – מכדורים מתאימים ועד למחבטי טניס ברמות איכות ומחיר שונות. רכישת ציוד הטניס במקום אחד, ובמיוחד כשהרכישה בחנות מלווה על ידי אנשי מקצוע המסוגלים לסייע לכם לרכוש את הציוד המתאים לכם, מעצימה את החוויה של משחק הטניס עצמו.

חוג טניס רמת השרון

בחירת חוג טניס רמת השרון עשויה להיות מלאכה מאתגרת המקצת, זאת, בשל השפע הרב של מגרשים וגופים המציעים חוג טניס רמת השרון. יחד עם זאת, גם בחירה מאתגרת זאת נבנית על מספר קריטריונים, שבעזרתם, תוכלו לאתר את חוג הטניס המתאים לכם (או לילדיכם). הקריטריון הראשון, הוא, כמובן, קריטריון הגיל. כלומר, האם חוג הטניס מיועד למבוגרים או לילדים. על אף, שלכאורה, לגיל לא אמור להיות קשר לרמת המתאמן, בפועל, למתאמנים-ילדים קל יותר בחברת בני גילם, וכך גם למתאמנים המבוגרים.


הקריטריון השני, יהיה רמת המשחק. זאת, מאחר וישנם לא מעט מבוגרים שזה עתה מתחילים להתאמן בטניס, והם, בוודאי, לא ירצו לשחק מול שחקנים-מתאמנים שטובים מהם בהרבה. הקריטריון השלישי, יהיה רמתו המקצועית של המאמן. אבל רמתו המקצועית של המאמין אינה מסתיימת, אך ורק, ביכולתו לאמן, אלא גם מתבטאת ביכולתו לשייך את המתאמנים לקבוצות השונות שאותן הזכרנו קודם, ואף להתאים את רמת האימונים לרמות המתאמנים.

חוגים ברמת השרון

על אף שלא חסרים חוגים ברמת השרון, וכמו כל דבר אחר, גם בהם, רמת השרון נהנית משפע רב, בחירת חוג הטניס המתאים לילדיכם או לכם, אינה עניין של מה בכך. זאת, מאחר, ולעיתים קרובות, בה יהיה טמון המפתח שיקבע, האם הטניס יהפוך לחלק בלתי נפרד מחייו של המתאמן, או, שמא, בגלל בחירה שגויה של החוג / המאמן / מרכז האימונים, המתאמן יחליט (וחבל שכך) לפרוש מהעיסוק בטניס ולא להמשיך בו.

אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן