האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

חנות טניס - ציוד ואבזירים שהופכים כל חובבן למקצוען

חנות טניס היא הכתובת לשחקנים מתחילים ומקצוענים.

כדי ליהנות מציוד טניס איכותי, אשר יענה על כל צורך או בקשה, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את חנות הטניס בתבונה.

אם בכדי להפוך להיות שחקן טניס מקצועי, צריך כישרון, יכולת התמדה ודבקות במטרה וכמובן.

גם ציוד טניס מקצועי ואיכותי – אשר יותאם הן ליכולות של השחקן והן להעדפות שלו.
כך יוצא, שאחת מהפעולות בהן כל שחקן טניס, בכל רמה, אמור לבצע, זה לבחור בתבונה את אותה החנות ממנה תתבצע ההזמנה של ציוד הטניס.
ההמלצה היא כמובן לוודא, שהחנות הנבחרת מציעה ציוד מקצועי. אשר בכוחו לספק מענה על מלוא הדרישות, הצרכים והציפיות ממנו.

תוכן עניינים

בהליך בחירת חנות טניס, כדאי לשים דגש על פרמטרים כגון:

המותגים איתם החנות עובדת (יש לוודא שמדובר במותגים בעלי שם ומוניטין בעולם הטניס). מומלץ לבדוק את היצע המוצרים בחנות – כאשר, חנות אשר מציעה מגוון רחב של סוגי ציוד. תהווה ככתובת אשר תהיה זמינה עבור כל צורך – וגם כזה אשר יכול לעלות בעתיד הקרוב והרחוק בתחום.
כמובן, שגם המחירים ישפיעו במידה רבה על הבחירה באותה החנות.  כך שיש לוודא שמדובר במחירים הוגנים, אשר תואמים את מחירי השוק.

לצד הפרמטרים הטכניים, בהליך בחירת חנות, כדאי לשים דגש גם על הנושא של שירות הלקוחות.
חנות אשר שמה דגש על טיב השירות, תדאג להעניק בין היתר, שירותי ייעוץ מקצועיים, לכל לקוח אשר מעוניין בכך.
כך שבמידה ואתם לא בדיוק יודעים איזה ציוד טניס יכול לענות על הצרכים והציפיות שלכם בצורה האופטימאלית, תוכלו להיוועץ עם הנציג, להעלות את כל השאלות הרלוונטיות והוא כבר ימליץ לכם על הציוד המתאים ביותר.  

כאמור, בחירת חנות טניס, תהווה כצעד חשוב ומשמעותי בדרך להפוך משחקן טניס מתחיל או חובבן למקצוען. לכן, כדאי לשים דגש על כל אותם הפרמטרים אשר יבטיחו את הבחירה הטובה ביותר. ברגע שהשקעתם בביצוע הבחירה בחנות המתאימה, תוכלו להיות רגועים שהיא תהווה עבורכם ככתובת זמינה ונגישה עבורכם, בכל פעם בה יעלה צורך או רצון להתחדש בציוד טניס מקצועי. 

בתוך חנות טניס מקצועית

חנות טניס במרכז

כיום, כל מי שמחפש אחר חנות טניס. עתיד לגלות שיש לו אפשרות להגיע לחנות פיזית המתמקצעת בתחום הטניס או להיכנס לרשת האינטרנט. לאתר חנות מקוונת רלוונטית ולבצע את ההזמנה הרצויה דרכה.
לכל אחת מצורות הקנייה יש את היתרונות והחסרונות שלה – כאשר, הזמנת ציוד טניס מחנות וירטואלית. תהפוך את הליך הקנייה להרבה יותר פשוט, מהיר ויעיל וההזמנה תגיע עד אליכם הביתה.
מצד שני, הזמנה מחנות פיזית תאפשר להתרשם מהציוד מקרוב, לגעת בו. יתרון נוסף הוא להיוועץ בנציג פרונטאלי על מנת שזה יסייע בהליך הבחירה.

כך יוצא, שאם אתם מחפשים אחר חנות טניס במרכז. חשוב שתבינו בשלב הראשון אם אתם מחפשים חנות טניס מקוונת אשר עושה משלוחים לאזור המרכז. או שאתם מעוניינים להגיע לחנות טניס פיזית באזור המרכז, אשר תהיה קרובה ונגישה אליכם.
בכל מקרה, ההמלצה תהיה לוודא שמדובר בחנות מקצועית ואיכותית, אשר מציעה ציוד מגוון, מקצועי ואיכותי במחירים אטרקטיביים.

בעידן האינטרנט, גם אם אתם מחפשים אחר חנות טניס פיזית. באפשרותכם לקבל מידע נרחב על החנויות הרלוונטיות, בהליך פשוט של לחיצה על מספר כפתורים. באפשרותכם לגלות מי הם המותגים איתם החנות עובדת, כמה שנים היא פועלת, מה הניסיון והמוניטין שלה בתחום. קיימת אפשרות לברר מחירים ואפילו לקרוא חוות דעת והמלצות על אותה חנות טניס – מה שיכול להשפיע במידה רבה על בחירת אותה החנות.

מה ניתן למצוא בחנות טניס?

בחנות טניס ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים אשר קשורים במישרין או בעקיפין לעולם הטניס:

כמובן, שכל חנות טניס יכולה להציע ציוד שונה (יש חנויות אשר יציעו היצע רחב יותר וכאלו אשר יציעו היצע מצומצם יותר) ולכן, בהליך בחירת החנות, כדאי לוודא שהיא אכן מציעה את כל סוגי הציוד הרלוונטיים. 

חשוב לציין, שכל מי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הטניס, עתיד לגלות שיש לא מעט מותגים אשר נחשבים לבעלי שם ומוניטין בעולם הטניס – יש מותגים אשר נחשבים לבעלי שם עולמי בתחום המחבטים, כאלו אשר נחשבים למובילים בעולם נעלי הטניס או הביגוד לטניס ועוד..
לכן, עוד לפני בחירת חנות טניס, ההמלצה היא לאסוף מידע לגבי המותגים אשר נחשבים לבעלי שם בתחום – יש לקחת בחשבון, כי המותג יכול להעיד במידה רבה על איכות הציוד ולכן, כדאי לשים דגש משמעותי על הנושא הזה. 

הבנה מקדימה של מלוא הדרישות והצרכים מאותו ציוד טניס לו אתם זקוקים – לפחות לגבי סוג הציוד וכמות הפרטים מכל סוג, יכולה ללא כל ספק להתוות את הדרך לעבר הרכישה האופטימאלית.
כמובן, שברגע שתגיעו לאותה חנות טניס ותשתפו את הנציג המקצועי מטעמה בצרכים שלכם, יכול להיות שהוא ימליץ לכם על פריטים נוספים, אשר בכוחם לתרום לחוויית המשחק ו/או לשדרג הופעת הלבוש שלכם.  

אימון טניס ילדים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

חנויות טניס

משחק הטניס הוא אחד הענפים הספורטיביים האהובים והמשוחקים ביותר בעולם. ברחבי העולם ניתן למצוא שלל חנויות טניס, חנויות אלו מוכרות כל מה שקשור בענף הטניס: אביזרים, ציוד, ביגוד, מכשור, ודברים נוספים. חנויות הטניס מרכזות בהן כל מה שחשוב בתחום הטניס במגוון רמות שונות, בין אם מדובר בציוד לילדים, לחובבים, או לאנשים שמשחקים טניס באופן מקצועי. כן, מאביזרים פשוטים ועד מכונות לזריקת כדורים, קיים מגוון אדיר של ציוד וחנויות הטניס הן המקום המתאים לרכוש אותו.

אבל רגע, קודם כל, מה זה בעצם טניס? טניס הוא ענף ספורטיבי תחרותי, בו מתחרים שני שחקנים או שני בזוגות. מטרת המשחק להכות בכדור לצד השני של המגרש, מעבר לרשת, בעזרת מחבט, בצורה בה היריב לא יוכל להשיב מכה משלו. משחק הטניס מחולק למערכות, וכל מערכה מחולקת ל-6 משחקונים. שיטת הניקוד מחולקת ל-15, 30, 0, ולבסוף 60 נקודות. השחקן הראשון שמגיע ל-60 נקודות מנצח את המשחקון. בתוצאת שוויון 40-40, המשחקון מסתיים רק כשאחד השחקנים צובר יתרון שתי נקודות.

טניס משוחק באופן חובבני על מגרש קשיח עשוי בטון. ברמות נמוכות, באופן חובבני, וגם באופן מקצועני הרבה משחקים מתבצעים על מגרשים העשויים חומר קשיח ומצופים בחומר אקרילי. ברמות המקצועניות נפוצים גם מגרשי דשא וחימר. מגרשים שונים דורשים לעתים גם ציוד שונה, במיוחד בשל תגובת הנעליים והכדורים למגרשים העשויים חומר שונה. מידת ההחלקה של הנעליים, והתאוצה והקפיצה של הכדורים יכולה להשפיע על הציוד הנחוץ.

חנויות הטניס הטניס הן הבית של ציוד הטניס. בין אם אתם זקוקים לסרט לראש או כובע, ובין אם לרקטת טניס איכותית, ובין אם אתם מקצוענים או חובבים, כדאי שיהיה לכם היכן לרכוש את הציוד שלכם. רכישת ציוד המותאם באופן ספציפי לכם, לגוף שלכם ולרמה שלכם, היא חשובה ביותר. בחנויות הטניס תוכלו למצוא מוכרים מקצועיים שיוכלו להתאים במיוחד אליכם את הציוד לו אתם זקוקים.

חנויות טניס בישראל

ענף הטניס בישראל קיים כבר קרוב למאה שנים. בארץ ישראל מתקיימות אליפויות טניס עוד מלפני קום המדינה. ישנן תחרויות בארץ לגברים, נשים, נוער, ולזוגות. ענף הטניס התפתח בארץ עם עלייתו בעולם, ועם השנים החלה מדינת ישראל לגדל טניסאים שאף השתתפו בתחרויות בינלאומיות. בישראל ענף הטניס פופולרי במיוחד בקרב גילאי הילדים נוער, שכן, כמו ברוב הענפים המקצועניים, נהוג להתחיל בגיל צעיר. מעבר לכך ישנם מתאמנים חובבים רבים גם בגילאים מבוגרים יותר.

בשל הפופולריות של ענף הטניס בישראל, תוכלו למצוא מגוון חנויות טניס מפוזרות ברחבי הארץ. בישראל ישנם שלל מגרשי טניס למתאמנים חובבים ולטניסאים מקצועניים. חנויות הטניס דואגות לייבא את הציוד האיכותי ביותר עבור כל רמות המתאמנים, ממיטב היצרנים העולמיים. ישנם עשרות יצרנים עולמיים ברמה גבוהה לציוד טניס, ותוכלו למצוא יבואנים רבים וחנויות בעלות מוכרים מקצועיים ומנוסים שיוכלו לעזור לכם לבחור את הציוד המתאים לכם. מומלץ להגיע לחנות בעלת מספר זכיינויות ליצרנים המובילים.

חנויות טניס בתל אביב

הרבה מגרשי טניס נמצאים במרכז ובאזור תל אביב באופן כללי. בתל אביב ניתן למצוא חנויות רבות בתחום הטניס המייבאות ציוד של היצרנים המובילים בעולם. לרוב הרשתות הגדולות של חנויות לציוד טניס וספורט באופן כללי, יש חנויות בתל אביב. אם אתם כבר יודעים איזה ציוד אתם רוצים, ושל איזה יצרן, חפשו חנות שיש בה באופן ספציפי ציוד טניס של אותו יצרן אותו אתם מחפשים. אם אתם לא בטוחים, חפשו חנות שנראית לכם מתאימה ובמקום שנוח לכם להגיע אליו.

ציוד טניס תל אביב

כמו שכבר אמרנו, בתל אביב ישנן חנויות רבות המתמחות בציוד לשחקני טניס במגוון רב של רמות, כולל ציוד טניס לילדים. ציוד טניס הוא קריטי ביותר כאשר רוצים להתאמן בתחום, ותל אביב הוא אחד מהיעדים בהם ניתן למצוא כמות גדולה מאוד של חנויות לציוד טניס. אז מדוע בעצם ציוד טניס הוא כל כך קריטי? מהו בכלל ההבדל בציוד בין הרמות השונות וכיצד נבין באיזה ציוד כדאי לבחור?

ובכן, ישנם אביזרים רבים, ביגוד במידת שונות, ובמיוחד מחבטי טניס וכדורי טניס בהם ניתן לבחור כאשר רוצים להתאמן במשחק הטניס. גם נעלי טניס מגיעות ברמת איכות ועמידות שונה. איכות הציוד משפיעה על המחיר בהתאם. אם אתם כבר באזור, כדאי לקנות ציוד טניס בתל אביב ואף לבחון אותו לפני הרכישה והשימוש. כמו כן מאוד כדאי להיעזר במוכרים בחנות על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה לכם ביותר.

ציוד טניס

ציינו בחלק הקודם שציוד טניס מגיע במגוון סוגים ורמות, ובכן, בהחלט יש חשיבות לציוד שאתם בוחרים.

כדורי טניס רכים יותר מתאימים לחובבים ומתאמנים ברמות קלות יותר מכדורים קשים, מחבטים מותאמים במבנה שלהם ובחומרים שלהם למתאמנים ברמות שונות ומבנה גופני שונה, ונעלי טניס גם הן מותאמות לסוגים שונים של מגרשים ועמידות במגוון רמות. בכל מקרה, כדאי לדעת איזה ציוד וביגוד טניס מתאים לכם, ואם אינכם יודעים, פשוט תיעזרו במוכרים בחנות.

ביגוד טניס ייחודי

הופעת הלבוש של שחקני טניס, מהווה חלק בלתי נפרד מחוויית המשחק ולכן, ההמלצה היא להשקיע בבחירת לבוש איכותי, מתאים ומרשים.
בהליך בחירת ביגוד טניס, כדאי לשים דגש הן על איכות הבגדים, הן על הנוחות של הבגדים (אשר אמורים לאפשר להתנועע ולשחק בצורה קלילה) וכמובן, גם על נראות הבגדים – גם בעולם ביגוד הטניס, ניתן לאתר רשימה של מותגים מובילים, כאשר, בחירת בגדים מבית אותם המותגים, תאפשר ליהנות מהופעת הלבוש האופטימאלית. 

בהליך בחירת ביגוד טניס, יש לשים דגש על סוג הבדים מהם עשויים הבגדים, כאשר, המטרה תהיה לבחור בבדים נושמים אשר נחשבים כמנדפים זיעה.
בין פרטי הלבוש אשר מאפיינים את לבוש הטניס הם חולצות פולו, מכנסי טניס עם כיסים גדולים (אשר אמורים להכיל כדורי טניס), חליפות טניס לנשים אשר כוללות חצאית וגופיה ועוד.. כאמור, מבחינת העיצובים והצבעים האפשרויות הינן רבות ומגוונות וכאן, הבחירה נתונה לטעם אישי ולשיקולים אחרים. 

חנות מחבטי טניס

מחבט טניס מהווה כאלמנט החשוב והמשמעותי ביותר במשחק טניס, לכן, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המחבט בתבונה.
כל מי שתר אחר מחבטי טניס, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות אשר נבדלות אלו מאלו בפרמטרים כמו: המותג אשר עומד מאחורי המחבט, אורך המחבט, גודל ראש המחבט, חומר הגלם ממנו עשוי המחבט, הגידים ומשקל המחבט.
כמובן, שגם לגובה התקציב אשר יוקצה למטרה תהיה השפעה גדולה על הבחירה מכיוון שטווח המחירים של מחבטים הינו גבוה במיוחד.

בכדי ליהנות בסופו של תהליך ממחבט טניס איכותי, אשר יענה על מלוא הצרכים והציפיות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אותה חנות מחבטי טניס.
יש לוודא שמדובר בחנות אשר מציעה מחבטי טניס הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים, מבית המותגים המובילים בתחום.
כמובן, שחנות מקצועית תציע מחבטים בטווחי מחירים שונים, כך שניתן יהיה ליהנות גם ממענה על הנושא של התקציב. 

חנות מחבטים מקצועית ומנוסה, תאפשר ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים (כחלק מהשירותים השוטפים המוצעים על ידה), כך שאם אתם מתלבטים לגבי המחבט אשר יכול לענות על מלוא הדרישות והצרכים שלכם, תוכלו להסתייע באותו נציג מקצועי. לשאול אותו את כל השאלות הרלוונטיות, להקשיב להמלצות שלו לגבי מחבטים ובהתבסס על ההמלצה לבצע בסוף בחירה מושכלת ונבונה באותו מחבט טניס.

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אימון טניס

בולם זעזועים טניס

בולם זעזועים טניס, מהווה כאביזר אשר רוב שחקני הטניס עושים בו שימוש.
מטרתו של בולם הזעזועים היא לגרום להפחתת הוויברציות אשר נוצרות בעת החבטה בכדור ובנוסף, גם לספק הגנה על מפרקי היד.

לחצו פה למידע נוסף על (מרפק טניס Tennis elbow).


את בולם הזעזועים יש להרכיב בחלק התחתון של ראש המחבט, על גבי הגידים.
כל מי שתר אחר בולמי זעזועים עתיד לגלות שיש מגוון רחב של סוגים, כאשר, חשוב לבחור בבולם איכותי מבית מותג בעל שם בתחום.

ציוד שניתן לקנות בחנות טניס

שיזור מחבטי טניס

לגידים של המחבט יש השפעה רבה על חוויית הטניס ולכן, כאשר יעלה הצורך לבצע החלפה של הגידים, ההמלצה תהיה לפנות לאיש מקצוע אשר מתמחה בנושא של שיזור מחבטי טניס – וזאת, תוך התאמה פרטני לדרישות ולצרכים של השחקן.
כמובן, שעם הזמן וככל שמתמקצעים יותר בעולם הטניס, יכול לעלות הצורך בבקשות לגבי הגידים וכאמור, כל מה שצריך לעשות בכדי ליהנות ממענה על אותם הצרכים, זה פשוט לאתר את איש המקצוע המתאים. 

מכונת שיזור מחבטי טניס

אם גם אתם מעוניינים בהליך של שיזור מחבטי טניס, תוך התאמה מלאה לדרישות ולצרכים שלכם, תשמחו לגלות כי כיום, הודות לטכנולוגיות החדשניות, ניתן לבצע את הפעולה באמצעות מכונת שיזור מתקדמת וחדישה. באמצעות המכונה (וכמובן, הודות לאיש מקצוע מנוסה ומקצועי אשר מתפעל אותה), ניתן ליהנות ממענה מדויק על כל בקשה לגבי גידי המחבט. לכן, בכדי להבטיח תוצאות איכותיות, כדאי לוודא שהחנות אליה תגיעו אכן מחזיקה באותה המכונה.

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן