האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

פרינס – כל המידע על מותג הטניס

פרינס הינו מותג טניס בעל שם ומוניטין, כבר מאז 1970. ברבות השנים, המותג הפך לסוג של אייקון, בזכות העובדה ששחקני טניס רבים בעלי שם עולמי, בחרו (ועדיין בוחרים( לעשות שימוש בציוד ובמוצרים של פרינס.

מוצרי הטניס של פרינס כוללים בין היתר: מחבטי טניס, נעליים, תיקים, מכונות טניס ומגוון רחב של אקססוריז, אשר בכוחם לספק מענה על הצרכים הפונקציונאליים ולשדרג את ההופעה של כל שחקן טניס – בין אם הוא מתחיל ובין אם הוא שחקן מקצועי.

בפרינס לא שוקטים על השמרים ומקפידים לאמץ טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות, על מנת לספק ללקוחות אביזרי טניס בסטנדרטים בלתי מתפשרים וכמובן, מותאמי דרישות, ציפיות וצרכים.
בכל תקופת זמן קצרה, המותג משיק קולקציות חדשות של מוצרי טניס, אשר זוכים לעניין ומקבלים באז בקרב חובבי טניס רבים ברחבי העולם וגם מצליחים לעשות לא מעט כותרות בעיתונים.

תוכן עניינים

ציוד טניס פרינס

ציוד טניס היא קטגוריה אשר כוללת בתוכה לא מעט אביזרים שונים ובין היתר: תיקים – כאשר, המטרה תהיה ליהנות מתיק מרווח, אשר יכיל את כל הציוד הנדרש לשחקן ויתאפיין גם באיכות גבוהה ועיצוב מרשים. רשימת הציוד לא מסתכמת כמובן בתיק בלבד וכוללת בין היתר: רצועות גריפ, כיסוי למחבט, מיתרים למחבט, כדורי טניס ועוד…

מכיוון שטיב הציוד ישפיע במידה רבה על טיב הביצועים של השחקן, ההמלצה היא לא להתפשר על פחות מהציוד הטוב והאיכותי ביותר – וכאמור, במקום הזה בדיוק, מותג הטניס פרינס נכנס לתמונה ואיתו גם ההבטחה, כי כל אביזרי הטניס אותם הוא מציע, מתאפיין ברמה הגבוהה ביותר ולא פחות חשוב מכך, ניתן להתאימם לצרכים הפרטניים של השחקן.

לצד האיכות והפונקציונאליות, אי אפשר גם להתעלם מהעובדה כי המותג פרינס מהווה כאייקון של איכות ויוקרה – מה שתורם תרומה גדולה לתחושה ולהנאה.

מחבט טניס פרינס

לא משנה איזה סוג של מחבט טניס אתם מחפשים ועבור מי הוא מיועד (ילד, נער או מבוגר), המותג פרינס, יספק מענה על בקשתכם.
כידוע, מחבט הטניס מהווה את האלמנט החשוב והמשמעותי ביותר במשחק ולכן, כאשר בוחרים מחבט, ההמלצה תהיה לא להתפשר על פחות מהמחבט האיכותי ביותר.
ההיצע הרחב והאיכותי של מחבטי פרינס, מאפשר לכל שחקן, בכל רמה ובכל גיל, לבחור את המחבט האופטימאלי בעבורו, תוך דגש על פרמטרים כמו: אורך המחבט, גודל ראש המחבט, עובי, צורת מסגר, משקל והיקף גודל ידית האחיזה.
לא בכדי, שחקני טניס רבים, בכל הרמות ומכל העולם, בוחרים להשתמש בו.

נעלי טניס פרינס

נעלי טניס פרינס מבוססות על טכנולוגיות מתקדמות וחדשניות ומותאמות באופן פרטני לצרכים של שחקני טניס – כידוע, תנועת השחקנים, מאופיינות בבלימות מהירות וספרינטים קצרים ועל הנעליים להיות מותאמות לתנועות אלו. ניתן למצוא נעלי טניס המתאימים לשחקנים חובבים ונעליים המתאימים לשחקנים מקצועיים. נעלי הטניס של פרינס מתאפיינות גם בעיצובים מרשימים ואופנתיים, כך שמעבר לפרמטרים כמו: נוחות ועמידות, השחקנים נהנים גם מהנראות המרשימה, שקשה מאוד להתעלם ממנה.

סבב פרינס

סבב פרינס הוא סבב של תחרויות טניס, אשר מיועד לילדים ולבני נוער.
בתחרויות יכולים להשתתף שחקני טניס מתחילים ומתקדמים, ללא דירוג או כאלה שהינם בעלי דירוג ארצי נמוך.

אחת ממטרות הטורניר, היא לאפשר לילדים לחוות הצלחה ולכן, מושם דגש גם על נושא השיפוט – התחרויות מתקיימות מדי שנה, ביעדים שונים בעולם ורק בחלק קטן מהתחרויות יושבים שופטים, כאשר, המטרה היא לתת לילדים לשפוט בעצמם.
כמובן, שכאשר עולה הצורך, ניתן לקרוא למשקיף או לשופט הראשי של התחרות.

על מנת שהתחרויות במסגרת סבב פרינס תהיינה הוגנות, הן מחולקות לבנים או בנות ולפי גילאים (ולמעשה, גם לפי שנתוני לידה).
בנוסף, ישנה גם חלוקה לקטגוריות שונות ובין היתר: קטגוריית מיני טניס, קטגוריית 3/4 מגרש עם כדורים רכים וקטגוריות נוספות – כאשר, כל אחד יכול לבחור את התחרויות בקטגוריה המתאימה.

טניס ווימבלדון 2022 גברים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

סבב פרינס ישראל

סבב פרינס ישראל (אשר מוכר גם בשם "סבב ישראל ע"ש אלדר ברניר") פועל בישראל כבר מעל 15 שנה.
הסבב מורכב מ-5 תחרויות, אשר מתקיימות לאורך השנה במגרשים שונים ברחבי הארץ. הילדים והנערים אשר משתתפים בתחרויות, מקבלים נקודות דירוג והמובילים, מוזמנים לתחרות נושאת פרסים יקרי ערך בשם "אלוף האלופים" אשר מתקיימת בסוף השנה.
ההרשמה לתחרויות של סבב פרינס ישראל יכולה להתבצע בצורה פשוטה, דרך האתר, כאשר מחירי ההרשמה נעים בין 80 ל-90 ₪ לתחרות.

סבב פרינס ישראל 2022

התחרויות של סבב פרינס ישראל מתקיימות כאמור, כבר למעלה מ-15 שנה (ולאורך כל השנים הן מוכתרות כהצלחה) והן מתקיימות כמובן גם השנה (2022).
נכון לחודש מאי 2022, שלב א' של התחרות הושלם ושלב ב של תחרויות הסבב אמור להסתיים בסוף החודש – כאשר, התחרויות של שלב זה מתקיימות ביפו ובקרית מוצקין.
כמובן, שמי שמעוניין לבדוק את מצב התחרויות או להירשם אל אחת מהן, יכול לעשות זאת דרך אתר הטורניר.

סבב פרינס הרשמה

אם זאת פעם ראשונה בה אתם נרשמים לתחרויות, בשלב הראשון, יפתח לכם כרטיס אישי עם פרטים אישיים.
בהליך ההרשמה, חשוב להקפיד על דיוק בפרטים: לרשום בצורה מדויקת את מספר תעודת הזהות של הילד (ולא של ההורה) ולא לשכוח לציין פרטים חשובים כגון פרטי יצירת קשר ועוד.
יש לשים לב, כי ההרשמה לכל תחרות הינה בנפרד והתשלום אמור להתבצע בכרטיס אשראי.
סגירת ההרשמה מתבצעת יומיים לפני מועד התחרות – אלא במקרים בהם מצוין אחרת.

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אימון טניס
אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן