האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס תל אביב - כול המידע שצריך במיוחד לתושבי העיר

טניס תל אביב – היא ניו יורק הישראלית. הגרים בתל אביב יודעים שניתן למצוא בה הכל בכל מכל ובשפע. רוצים ים? יש לכם בתל אביב לא מעט חופים מהממים שטיילות הליכה ארוכות מעטרות את צידם.

רוצים בתי קפה ומקומות בילוי? גם בכך, בעיר היפה ביותר בישראל אין מחסור. רוצים לצאת לשופינג (או, אפילו סתם להסתובב ולהסתכל בדוכנים ובחנויות)? תוכלו לבחור בין כיכר המדינה לשווקים השונים, לפי העדפתכם ולפי התקציב העומד לרשותכם.

גם במקומות המאפשרים עיסוק בתחביבים הספורטיביים השונים אין בת"א חוסר, ובהתאם לכך, היא מלאה במכוני כושר, בחוגי ספורט שונים, במגרשי טניס, ובעצם, בכל מה שאנחנו צריכים כדי לשמור על נפש בריאה בגוף בריא. על רקע זה, אין זה מפתיע, כי כאשר מדברים על טניס תל אביב מסוגלת להציע לחובבי הספורט האצילי והלבן הרבה יותר מכל עיר אחרת בישראל – הרבה יותר מגרשים, הרבה יותר חוגים, הרבה יותר מאמנים – פשוט הרבה יותר מכל דבר.

תוכן עניינים

מגרשי טניס תל אביב

בדומה לערים אחרות גם את מגרשי טניס תל אביב ניתן לחלק למספר סוגים ועל פי מספר חלוקות שונות. החלוקה הנפוצה ביותר היא החלוקה למגרשי טניס עירוניים מול מגרשי טניס פרטיים. מגרשי הטניס הפרטיים, לרוב, צמודים למועדון טניס יוקרתי ומצוידים בכל האמצעים שהופכים את השיעור או האימון בהם ל"חוויה". המשתמשים במגרשי הטניס הפרטיים מלווים במאמנים אישיים מוכשרים, שמאפשרים לשחקן / מתאמן להביא לכדי מיצוי את יכולותיו באופן מיוחד, בשל היחס האישי לו הם זוכים.


כיום, הפערים בין מגרשי הטניס העירוניים למגרשי הטניס שבבעלות הפרטית אינם גדולים כפי שהיו בעבר, ולכן, כיום, גם המתאמנים במגרשי הטניס העירוניים נהנים, במידה רבה, מתנאים הדומים לאלו שמהם נהנים המתאמנים במסגרת מועדוני הטניס והמגרשים שבבעלות הפרטית. אבל, בכל זאת, ישנם עדיין הבדלים בין סוגי המגרשים השונים, ולכן, השלב הראשון בבחירת מגרשי טניס תל אביב יהיה לברר את ההעדפה האישית שלכם בין שני הסוגים השונים.

מגרשי טניס בתל אביב:

מגרש טניס תל אביב

אולם, בשל השפע שאותו הזכרנו בתחילה, בחירת מגרש טניס תל אביב לא עומדת להיות בחירה פשוטה. זאת, מאחר ועל אף שכל מגרשי טניס זהים בגודלם, ולכאורה, גם במראה שלהם (בשל הצורך לעמוד בדרישות המחייבות), מגרשי הטניס עשויים ממספר חומרים שונים. לכל אחד מהחומרים האלה ישנה השפעה על אופיו של המשחק המתנהל. אספלט, אבן, חימר או דשא (נדיר) ולכל אחד מהחומרים הללו גם מעריצים מושבעים לא מעטים, שיעדיפו לא לשחק, כשהמגרש המוצע להם אינו עשוי מהחומר המועדף עליהם.

טניס אוניברסיטת תל אביב

מרכז טניס אוניברסיטת תל אביב ממוקם, כפי ששמו רומז, באוניברסיטת תל אביב. המרכז מכיל שישה מגרשי טניס שבהם מתקיימים אמונים ומשחקים במהלך כל ימות השנה. שעות הפתיחה של המרכז הוא בימים א' – ה' החל מהשעה 6:00 ועד לשעה 23:00 (למי שמעדיף לסגור את היום שלו עם משחק טניס מהנה). במקום, מתנהלים בית ספר לטניס לילדים, קבוצות טניס למבוגרים ואימוני טניס פרטיים אחד על אחד עם מאמן. בנוסף, ישנה אפשרות להזמנת מגרש טניס אוניברסיטת תל אביב, גם אם אינכם חברים רשומים במרכז.

הידעתם? תוכלו לקבוע אימון אישי כבר עכשיו!  

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

הזמנת מגרש טניס תל אביב

הזמנת מגרש טניס תל אביב מתנהלת באופן דומה מאד להזמנת מגרש טניס במועדונים ובמרכזים בערים אחרות בישראל. יחד עם זאת, חשוב לזכור, כי, אחרי הכל, אנחנו מדברים על תל אביב, ולכן, חשוב לזכור ולשריין מגרש טניס זמן-מה לפני שאתם מתכוונים להגיע ולשחק. חשוב גם לא לבחור מגרש "על-עיוור", כלומר, לבקר במגרש לפחות פעם אחת לפני שאתם מתכוונים לשכור, ולא לסמוך, אך ורק, על ביקורת שקראתם ברשת אחרת אתם עלולים להתאכזב, כשמגרש שרבים כתבו עליו ביקורות טובות, לא יענה בדיוק להעדפותיכם.

שיעורי טניס תל אביב

את שיעורי טניס תל אביב ניתן לחלק למספר סוגים – שיעורי טניס המיועדים לילדים צעירים, שיעורים המיועדים לילדים ובני נוער ושיעורים המיועדים לבוגרים. ניתן לחלק אותם גם באופן חלוקה אחר – שיעורים קבוצתיים ושיעורים פרטיים, או, לחילופין, שיעורים המיועדים למתחילים מול שיעורים המיועדים למתקדמים. אבל בעוד ההחלטה על אופי השיעורים קבוצתי או פרטי, תלויה, במידה רבה, בהעדפותיו הפרטניות של המתאמן, שני הקריטריונים האחרים (גיל ורמת המתאמן) מוכתבים מראש. ולכן, חשוב לבחור מסגרת שתדע להתאים את עצמה לכלל הקריטריונים.
שיעורי טניס תל אביב יכולים להתנהל במסגרת מועדון או מרכז מסודר (במסגרת חסות עירוני או במסגרת בעלות פרטית), וגם אלה הם נתונים וקריטריונים שאותם רצוי לדעת מראש, לפני שאתם רושמים את ילדיכם לשיעורים או בוחרים עבור עצמכם שיעורי טניס תל אביב. קריטריון נוסף בבחירה, עשוי להוות המאמן, שכן, למשל, איזה חובב טניס לא ימצא עניין בשיעור טניס פרטי עם אלוף ישראל לשעבר עידן רוזנברג.

חוג טניס תל אביב

חוג טניס תל אביב, בדומה לחוגי טניס בערים אחרות, מטרתו למקסם את יכולותיו של המתאמן במסגרת החוג. על אף כי חוג טניס תל אביב, לרוב, יהיה מיועד לילדים ולבני נוער, לא נדירים הם מקרים בהם יוצע חוג כזה כשהוא פונה לבוגרים (בעיקר למתחילים שביניהם). בחירת חוג הטניס דומה לבחירת שיעורי טניס, ולכן, את כל הנקודות שכתבנו בפסק הקודמת, חשוב לקחת בחשבון גם בעת בחירת חוג הטניס עבורכם ועבור ילדיכם.

שיעור טניס תל אביב לבוגרים / לילדים

שיעור טניס תל אביב לבוגרים / לילדים צריך להתנהל בהתאמה לא רק לגיל המתאמן אלא גם לרמת המשחק שלו. לכן, בעת בחירת שיעור טניס תל אביב לבוגרים / לילדים חשוב לברר האם המאמן מסוגל באותה רמה של הצלחה לאמן מתקדמים ומתחילים, על אף השוני בצרכים שבין שתי קבוצות הרמה הללו. למשל, במסגרת אקדמיה לטניס עידן רוזנברג, תוכלו למצוא התאמה פרטנית לרמת האימון הנדרשת, בנוסף לאבחון מדויק של החוזקות והנקודות החלשות של כל מתאמן.

מועדון טניס תל אביב

מועדון טניס תל אביב תפקידו להעניק את המעטפת הכוללת ללומד ולמתאמן במסגרתו ובמגרשיו, ולכן, הוא יכלול ציוד ושירותים מסודרים, יותר מסתם מאמן טניס עצמאי. מועדון טניס תל אביב יכול להוות בחירה מצוינת עבור אנשים הגרים בתל אביב ומחפשים "מסגרת" מסודרת, בה הם יוכלו להתאמן בטניס באופן קבוע.

אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן