האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

בגדי טניס - לנשים לגברים יפים, אופנתיים ונוחים

בגדי טניס יפים, אופנתיים ונוחים מהווים חלק חשוב מהספורט הפופולרי. משחק הטניס מאוד מקובל בקרב שכבות גיל שונות והוא מכונה הספורט הלבן. החיבור הטבעי עם הצבע הלבן הניב בגדים מרהיבים, רובם לבנים או בגוונים בהירים אחרים. בגדי איכות מאופיינים בבד קליל ונושם. בין אם אתן או אתן מקצועיים או חובבנים, בגדי טניס איכותיים וטובים ילוו אתכם בכל הגשה ובכל חבטה. חולצה, מכנס או חצאית, מעולים בנידוף זיעה ולא מכבידים.

תוכן עניינים

בגדי טניס אינם בגדי ספורט רגילים. כשאתם מחפשים בגדים כאלה למבוגרים או לילדים, זיכרו כי הם נועדו לאפשר לכם לרוץ במגרש בצורה חופשית. הביגוד הנוח יושב על הגוף בצורה נינוחה ולא הדוקה או מתאמצת. הנוחות הזאת משפיע בצורה ברורה על המשחק, על נוחות התזוזה במגרש. מחפשים את הנוחות על המגרש או בסביבתו? בחרו את בגדי הטניס מאריגים גמישים ונוחים. הגמישות במכנסיים ובחולצות, בגופיות או בחצאיות תלווה אתכם במשחקונים ובמערכות. נינוחות ללא פשרות. 

מתקרבים אל הרשת לחבוט בכדור טניס מהיר או בחבטת גב יד חזקה? לא מתפשרים על המראה האופנתי. כעת תוכלו להרגיש נוח ולהיראות אופנתיים ונינוחים. טניס הוא משחק של זריזות, אלגנטיות, קלילות. על זה בדיוק מכוונים, גם כאשר בוחרים את הבגדים. הבגדים שאתם בוחרים כעת ילוו אתכם ואתכן בדרך למגרש וגם לאחר משחק. בכל אימון, בכל משחק, תוכלו להיראות אופנתיים ולהרגיש קלילות נעימה. מגע הבד על הגוף, זרימת הבגדים מלטפים בכל כיפוף של ברך, בכל תנועה של מרפק. 

בגד טניס לבן

בגדי טניס נשים

בגדי טניס נשים, בהירים או צחורים יחמיאו לגופך. הצבע הלבן היפה יחמיא לך בכל משחק מחדש, בכל יום ובכל רגע על המגרש. על כר הדשא או באולם הספורט, אלה הבגדים שיעזרו לך לזוז. לנוע עם המחבט באלגנטיות, עם בגדי טניס נשיים, המחמיאים לגוף. עם הבגדים הללו תרגישי בנוח כמו ביום אביב כשהשמש מלטפת. ואפילו אם הטמפרטורות עולות, הבד הנעים הקליל לא יכביד. נידוף הזיעה בכל בגד בגזרה נשית ונעימה יביא עימו תחושה נעימה. 

טניס הוא משחק של דיוק ושל אנרגיה, הרי את יודעת את זה היטב. את אוהבת את האנרגיה ואת הקצב הנכון שלך. לכן, בגדי טניס נשים מאיכות גבוהה צריכים להביא עימם אנרגיה נפלאה. התפירה, הכיווץ במותניים, הצווארון, כל זה נראה כל כך מדויק ונכון. אלה מסוג הבגדים שיושבים נכון על הגוף, שמרגישים מדויקים בכל תנועה, בכל מצב. במשחק מהיר או בתנועה זהירה ואיטית, אופנת הטניס מתלבשת לך נכון, מכף רגל ועד ראש.

בגדי טניס לבנות

בגדי טניס לבנות מאפשרים לך להיראות ולהרגיש נשית וספורטיבית. לעצמך או לבת שלך, אלה הבגדים המלהיבים, מרהיבים ונוחים. הם מביאים תחושה של שמחה ומרץ לכל בת, הן על המגרש ועל הדשא והן מחוצה להם. הבהירות השוקקת והעיצוב הקלאסי והנוח, מתאים לבנות בכל גיל, כשהן משחקות את המשחק. לבחור על פי הגובה שלך ובמבנה הגוף המאפיין אותך – המידה הנכונה לבגדים שתמיד איתך. הבגדים שילכו איתך יחד בכל הרגעים החשובים, בכל ההישגים.

אימון טניס ילדים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

בגדי טניס לילדות

בגדי טניס לילדות יאפשרו גם לבנות הקטנות להתאמן ולהצליח. לבנות הקטנות וגם לגדולות יותר, הבדים המעוצבים ייטיבו לשבת טוב על הגוף. איכותיים לא פחות מהבגדים של אימא או אבא, או המאמנת במגרש. בגדים מחמיאים ונעימים, בגזרה לילדות שהן שחקניות מתחילות או מתקדמות. בגדים איכותיים שיתנו לילדה תחושה של כוח ומסוגלות ואפילו עוצמה. בד גמיש שמתאים לכל עונה מעונות השנה. בד נמתח במידה וסופג זיעה במידה, ממש כמו שילדה ספורטיבית צריכה.

בגדי טניס לילדות בצבע לבן

בתמונה: ניתן לראות את הלבוש המקצועי וגם כובע טניס לשמירה מהשמש מפני סינוור.

בגדי טניס לגברים

בגדי טניס לגברים אלה הבגדים הנכונים לגברים שחובטים בכדורים מבלי להתרגש. בגדים עם פאסון, וסטייל, שיושבים על הגוף כמו שכדאי, כמו שצריך. אלה בגדים שמשדרים את העוצמה שגבר רוצה, במשחק עוצמתי, בחבטות החזקות. בכל סגנון של טניס שאתה אוהב, דרושים לך בגדים אופנתיים, יפים וקלאסיים במידה שלך. מכנסים הדוקות במותן, אבל לא הדוקות מדי. חולצה שמדגישה את תווי הגוף, ועושה את זה בדיוק במידה הנכונה לך. 

טניס הוא המשחק שלך, במשחקי יחיד ובמשחקי זוגות. אתה צריך את הבגדים הנכונים, החולצה המכנס. אתה צריך את מנגבי הזיעה והמצחיות, שילוו אותך על המגרש בכל שעה. במשחק תחרותי או במשחק כייפי, כשאתה לבוש נכון, תנועותיך חופשיות כמו הרוח. כאשר מביטים בכך מהקהל, אתה רוצה להרגיש אלגנטי וספורטיבי גם יחד, גלי גבולות. 

לבושים בבגדי טניס

בגדי טניס לילדים

בגדי טניס לילדים, ביגוד מאיכות גבוהה, צריכים ללוות אותם כבר מהחוג הראשון. הבגדים האיכותיים שמתחילים בחוג עוזרים לילדים עם התנועות הנכונות. בחימום, באימון, במשחקים, בהישגים, בגדי הטניס לילדים יעזרו להם להרגיש כמו הגדולים. להרגיש שהשמיים הם הגבול. להרגיש שהם יכולים להתקדם עוד ועוד, באיכות המשחק, באלגנטיות של התנועה. לצד המחבטים, שצריכים להיות טובים, גם הבגדים הראויים יהיו מעולים. 

בגדי טניס נייק

בגדי טניס נייק – כי האיכות מחייבת. לגברים ולנשים, מותג נייק מביא עימו בגדי טניס משכמם ומעלה. זהו המותג שמביא עימו את כל המידות ושלל גזרות. בכל סגנון של משחק האהוב עליהם, תשמחו לנוע ולרוץ, עם האיכות של נייק. איכות שלא צריכה להיראות מתאמצת, כדי להשאיר אתכם בעניינים. איכות נייק שיושבת על הגוף שלכם, כמו כפפה על היד. כמו בבגדי עילית בתפירה אישית. למשחק שאתם כל כך אוהבים, מגיעה לכם האיכות ממותגת. 

ביגוד טניס מרענן

ביגוד טניס צריך להיות מאוד נינוח ולא מתאמץ. כן, גם אם המשחק שלכם מהיר ורב עוצמה, הבגדים יישבו נכון ובמקומם. כאשר את או אתה מגישים או חובטים, הביגוד המתאים יוביל אתכם הלאה. בטניס אף פעם לא עוצרים והביגוד שלכם יכול להיות הכי אופנתי והכי יפה. עם הגוונים והעיצובים שעושים לכם נוח וגם נעים. בתפירה איכותית וקוו מדויק, תוכלו לתת את המשחק הכי הכי חזק.

בגדי טניס עם מחבט וכדור

ביגוד טניס לנשים

ביגוד טניס לנשים לא דומה לביגוד ספורט רגיל. זהו הביגוד שמביא עימו ארומה של אצולה. זהו הביגוד שמשלב בין קוו נשי לבין עוצמה וכוח והצלחה. הבגדים שנוחים לך, על המגרש עם הרשת, שבו את רואה את מקומך. ביגוד שתפור עליך, שתפור באיכות שאת רוצה להרגיש על גופך. כשאת מתאמנת, מגישה, חובטת, רצה, את לא צריכה ביגוד כבד. את צריכה את הנוחות, את הנעימות והאלגנטיות, משולבים יחד בכל רגע נתון.

לסיכום את צריכה להראות במיטבך במיוחד בצילום חבטת הגשה בטניס שלך.

קטלוג ביגוד טניס לנשים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אימון טניס

ביגוד לטניס לשדרוג הביצועים שלך

ביגוד לטניס, הספורט הלבן, תפור היטב, לכל גיל. תוכלו למצוא אותו במידות ילדים, נוער, מבוגרים. תכלו למצוא ביגוד לטניס בעיצוב קלאסי מסורתי או בסגנון עדכני ושיפורים קטנים ומהנים. את הביגוד הזה אתם צריכים ורוצים נוח ולא מתאמץ. כפי שאתם משחקים, בתנועות זורמות ובדייקנות, כך בדיוק תרצו את הגזרות של המכנס או החולצות. בגדים בתיאום מושלם, בדיוק כפי ששחקני הטניס הנודעים רוצים. ביגוד שמחמיא למשחק שלכם, יום אחר יום, אימון אחרי אימון, משחק אחר משחק. 

ביגוד טניס גברים

ביגוד טניס גברים מתאים למבנה גופכם, לעוצמה של משחקכם. ביגוד שתואם לגובה שלכם, לרוחב כתפיכם, לאנרגיה שאתם מביאים אתכם. כשאתם רצים קדימה או נכונים לכל חבטה, אתם רוצים ביגוד טוב, איכותי ומלהיב. זהו הביגוד הנוח, כשאתם רצים לעבר כדור שנשלח אליכם או שאתם נערכים לחבטת תגובה. ביגוד טניס גברים שמלווה אתכם במשחקי חובבים או במשחקי המקצוענים. ביגוד שלוקח אתכם לגעת בשמים, בענף הספורט האנרגטי והכי שווה שיש. 

לחצו כאן להרחבה על בגדי ספורט לחורף.

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן