האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס Head - כל מה שחשוב לדעת על ציוד הטניס של המותג


חברת הד, החברה האוסטרית-אמריקאית, הינה אחת מחברות הטניס האהובות והמוצלחות ביותר בעולם. היא נמצאת באותה הנשימה עם כל חברות ציוד הספורט הגדולות, כמו נייק, אדידס ואחרות. לעומתן, היא מתמחה בטניס באופן ספציפי, כאשר היא מייצרת כמעט ורק ציוד לסקי ולטניס. התמחותה בטניס בולטת במיוחד כאשר מסתכלים על הסכמי החסות שלה. כיום, היא נותנת חסות לשמות ענק כמו נובאק ג'וקוביץ', ברנארד טומיץ' ואנדי מארי.

 

החברה הוקמה בבולטימור, בשנות ה-50. היא החלה מייצור ציוד איכותי ומתקדם לסקי, ובאותה התקופה שלטה ב-50% מהשוק האמריקאי והבריטי בתחום. בשנת 1969, היא החלה לייצר גם ציוד לטניס, שהפך לעיסוק העיקרי שלה. היא הייתה הראשונה שייצרה מחבטים מאלומיניום, ולאחר מכן הראשונה לעבור למחבטים מטיטניום. היא מחזיקה גם בחברת ennP, הידועה בייצור כדורי טניס איכותיים. כך, הד היא כבר שנים רבות אחת החלוצות והמובילות העולמיות בעולם הטניס.

תוכן עניינים

ציוד טניס הד

בתור חברה שטניס הינו העיסוק המרכזי שלה, הד מייצרת ציוד טניס מכל סוג וגוון. היא ידועה במיוחד במכירת מחבטי ותיקי טניס, אך יש בה הרבה מעבר. כיום, תוכלו למצוא אצלה גם נעלי טניס, כדורים של המותג שלה, או דרך חברת ennP, וביגוד מכל סוג. בנוסף, בתור מומחית למחבטים, הד מוכרת גם רשתות מחבטים לצורך שזירה. זהו עניין חשוב במיוחד, אשר שחקני טניס דואגים לבצע באופן תדיר.

 

באופן כללי, ציוד הטניס של הד נחשב על פי רוב לאיכותי ומוצלח ביותר. הוא עונה על הצורך המדויק של טניסאים רבים ברחבי העולם. בתור חברה וותיקה, שאחראית על קידום משמעותי של ייצור מחבטי הטניס, לא קשה להבין למה היא כה אהובה. הרעיון המהפכני שלה, שהעביר את כל העולם לייצר מחבטים מטיטניום, הינו אחד השינויים הגדולים ביותר בעולם הטניס. כך, בזכות חדשנות ויוזמה, הד ממשיכה להתקדם ולרצות לקוחות רבים.

לינק לאתר הד העולמי.

תיקי טניס הד

בישראל, תיקי הטניס של הד הם פופולריים במיוחד, ומגיעים במגוון רחב של גדלים וצורות. רכישת תיק טניס הינה חשובה במיוחד, משום שהוא אחראי על שמירה על המחבט. לצערנו, מחבטים רבים נוטים להישחק ולהיהרס עם הזמן. במקרים רבים, הם נשחקים מהר במיוחד בשל שמירתם בתיק שאינו מתאים. לכן, חשוב במיוחד להקפיד לרכוש תיק טניס איכותי, כדי להגן על שלמות המחבט. תיק ברמה גבוהה, כמו של הד, יהיה נוח לנשיאה וישמור על המחבטים לאורך זמן.

נעלי טניס head

גם נעלי הטניס של הד הינן איכותיות מאוד. ברכישת נעלי טניס, מומלץ מאוד להקפיד על נוחות מקסימלית, ועל שילוב קלות התנועה של הרגל ובלימת הזעזועים של הנעל. באופן טבעי, טניס נוטה לשחוק נעליים שאינם מתאימות בתוך זמן קצר. זהו ספורט עם עבודת רגליים מהירה ושינויי כיוון מהירים. לכן, חשוב מאוד לשחק אותו עם נעליים מתאימות. נעליים באיכות טובה, של הד או של חברה אחרת, ישחקו תפקיד משמעותי בהצלחתכם על המגרש.

מחבט טניס head

הד הינה מפורסמת ביותר במחבטים שלה, שנמנים עם המחבטים הכי איכותיים בשוק. בתור זו שהחלה את השימוש במחבטים מטיטניום, לא קשה להבין למה. היא מציעה מגוון רחב של מחבטים, עם כל התכונות שטניסאי יכול לבקש, מתחיל או מקצוען. כל מחבט טניס שלה מציעה עוצמה גבוהה במיוחד, כמו גם עמידות ברמה גבוהה מאוד. בנוסף, העובדה שהיא מייצרת רשתות בעצמה הינה יתרון גדול, שיקל על ביצוע שזירה למחבט.

טניס ווימבלדון 2022 גברים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

כדורי טניס הד

הד מחזיקה בבעלות של חברת ennP, אך גם מייצרת כדורי טניס עם מותג הד. כמו שאר המוצרים שלה, גם כדורי הטניס של החברה הינם ברמה גבוהה. הד מציעה מגוון כדורים, שמתאימים לצרכים שונים. יש לה כדורי טניס שמיועדים למזג אוויר קר או חם, למשל. באופן כללי, הכדורים של הד הינם עמידים מאוד, עם ספין ברמה טובה ועוצמת חבטה גבוהה. בקיצור, יש בהם את כל מה שתחפשו בכדור טניס.

הד טניס בישראל

בישראל, הד הינה אחת החברות הפופולריות ביותר למוצרים השונים בעולם הטניס. היא נמצאת באותה נשימה עם מותג ווילסון, ועם החברות הגדולות נייק ואדידס. כפי שציינו, היא בעיקר מצליחה במכירת מחבטים ותיקים בארץ. עם זאת, לאט לאט היא מתרחבת לתחומים נוספים. לאט לאט, אנו רואים יותר ויותר שחקני טניס שבוחרים במוצרים שלה, ונהנים ממוצר איכותי ועמיד. בישראל, תמצאו את כלל המוצרים השונים של הד, ותוכלו להשיגם ללא בעיה, בין אם באינטרנט או בחנויות פיזיות.

 

כך, אם גם אתם מחפשים ציוד טניס איכותי, מומלץ ביותר לשקול לרכוש ציוד מחברת הד. עם מגוון רחב של מוצרים איכותיים, קשה להאמין שתתאכזבו. בתור חברה וותיקה ומהפכנית, אשר מתמחה בטניס באופן ספציפי, לא קשה להבין למה הד הינה כה מוצלחת בתחום הטניס כבר כ-50 שנה. בקיצור, הבחירה בה היא בחירה במותג אמין ואהוב ביותר.

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אימון טניס
אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן