האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס קרית אונו - מה שצריך לדעת על חוגים מגרשים וטיפים

טניס קרית אונו – עיר ואם בישראל,המקום שבו היית מצפה למצוא שפע של פעילויות פנאי, כדוגמת מגרשי טניס או פעילויות ספורטיביות אחרות. אולם, על אף זאת (וחרף הסטיגמות המייחסות לערים הקטנות יותר צמצום משאבים וחוסר במקומות בילוי), במציאות, מגרשי טניס קרית אונו מספקים לא מעט פעילות ספורטיבית לתושבי העיר, ובמקרים מסוימים – גם מקנים להם לא מעט שעות של הנאה של לימוד ומשחק בספורט האצילי הזה. למרות שבחירת מגרש טניס קרית אונו או חוג טניס לילדים / מבוגרים דומה מאד לבחירה של מגרש טניס או חוג טניס בשאר הערים בישראל, חשוב לדעת כיצד עושים זאת נכון, גם כאן, לא רק על מנת לקבל את מלוא התמורה לכספכם, אלא גם כדי להבטיח שמגרש הטניס או החוג ייסבו לכם את ההנאה המתבקשת והמגיעה לכם. חשוב, אם כן, לבחור אותם בקפידה, גם במקום בהם אין עשרות אופציות נוספות.
מעבר מהיר אל

1. מגרשי טניס קרית אונו ומידע על העיר

הטניס, אחד מענפי הספורט הפופולריים בשנים האחרונות בישראל, עולה ופורח גם בקרית אונו, בחלקו הגדול, תחת המטריה המקצועית של מרכז הטניס, מגרשי טניס קרית אונו נמצאים במספר מקומות בעיר – בצמוד. תודו שזה יפה עבור עיר שמונה רק כ-43,000 תושבים, בערך. פריסתם של מרכזי הטניס בעיר מאפשרת לתושבים הגרים בה את הנגישות המקסימאלית למגוון פעילויות הטניס ולערכיו הייחודיים, ביניהם – משמעת עצמית, התמדה ו נחישות, שמירה על אורח חיים בריא, עבודה בקבוצות, והתמודדות עם אכזבות והצלחות כאחד. תוסיפו לאלו גם מאמנים מקצועיים, סביבה מעודדת מצוינות וגם את התאמתן האישית של מגוון הפעילויות לגילאים ולרמות המשחק השונות המאפיינות את השחקנים בעיר ותקבלו מעצמה שמתחרה בהצלחה גם בתל אביב (שנמצאת במרחק 11 ק"מ בלבד ממנה)…

2. מגרש טניס קרית אונו מומלץ

בחירת מגרש טניס קרית אונו נעשית בדומה לבחירת מגרש טניס בערים האחרות. ראשית, חשוב מאד לראות את המגרש במו עיניכם, ולא להסתמך רק על המלצותיהם של אחרים – מהימנים ואמינים ככל שיהיו. אין בכוונתנו לפגוע באמינותו של מישהו, אלא פשוט, לכל אחד מאיתנו שיקולים והעדפות משלו, ולכן, מה שמצא חן בעיני חבר או בן משפחה שלכם, לא בהכרח, עשוי למצוא חן בעיניכם.

3. מרכז טניס קרית אונו

מרכז טניס קרית אונו, מתייחס, כאמור, להפעלתם של שלושה מוקדי מגרשים שונים, המציעים לתושבי העיר חובבי הטניס לא מעט "פינוקים", ביניהם: תוכנית טניס המיועדת לילדים בני 6 עד 18, תוך שימת דגש על פיתוח מיומנויות התנועה כבר בגיל הצעיר יותר, תוכניות טניס לילדים ונוער בכל רמות המשחק – מהמתחילים ועד למתקדמים, השכרת מגרשי טניס מטופחים, בשעות הפנאי, להורים וילדיהם, קירות לאימוני טניס עצמיים, אימוני פרטניים לבוגרים (בני מעל ל-18) בין אימון אישי מול מאמן או אימוני זוגות, חנות אביזרי ספורט מצוידת ומאובזרת וכן הלאה.

תוכלו להתייעץ  לגבי חוג טניס 

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

4. חוג טניס קרית אונו

בחירתו של חוג טניס קרית אונו, אף היא, מצריכה התנהלות חכמה, שכן, אין זה משנה אם המדובר בחוג טניס לילדים או בחוג טניס למבוגרים, ישנם מספר דברים שאותם חשוב לבדוק לפני ההרשמה לחוג כזה. למשל, חשובה מאד רמתו של המאמן, מאחר והיא זו שעשויה לקבוע לא רק את ההצלחה וההתקדמות שלכם במשחק, אלא גם את ההנאה שתפיקו מעצם החוג והלימוד עצמם. כך שאם אתם רואים פרסום על שיעור טניס פרטי עם אלוף ישראל לשעבר עידן רוזנברג, למשל, אתם יכולים להיות בטוחים כי המדובר בעסקה משתלמת.
עוד חשוב לבדוק את ה"מקום" שבו מתנהל חוג טניס קרית אונו. וכשאנחנו כותבים "מקום", אנחנו לא מתכוונים דווקא למיקום הגיאוגרפי של קיום החוג (אם כי, גם הוא חשוב מבחינת נגישות וזמינות), אלא לאמצעים ולשירותים שמציע המקום המקיים את החוג – מלתחות, חנות אביזרים, וכן הלאה. דבר נוסף חשוב, הוא שעות קיום החוג, מכיוון ואין טעם בחוג מדהים, אם הוא מתקיים בשעות שאינן נוחות לכם.

5. חוגים למבוגרים קרית אונו - המלצה על חוג טניס למבוגרים

החלטה על חוגים למבוגרים קרית אונו עשויה להיות, גם היא, מורכבת במקצת, במיוחד אם אתם שייכים למתחילים העושים את צעדיהם הראשונים בתחום ספורט הטניס. באופן טבעי, כשמדברים על "מתחילים", לרוב, המדובר יהיה בילדים ולא במבוגרים. אולם על אף זאת, מתקיימים חוגים למבוגרים קרית אונו במסגרות הטניס השונות בעיר, צריך רק למצוא את החוג שבו תחושו בנוח להתחיל ללמוד, לטעות, ולבסוף – גם לשחק כמו מקצוענים.

6. חוגים לילדים בקרית אונו - המלצה על חוג טניס לילדים

בדומה לחוגי טניס למבוגרים, בחירת חוגים לילדים בקרית אונו נשענת, רובה ככולה, על המלצות של שכנים, חברים ובני משפחה. אולם, בדומה מאד להמלצה לבחון את מגרש הטניס לפני שאתם מתקשרים להזמין אותו למשחק, גם את חוג הטניס חשוב לבחון בקפידה, על בסיס ההעדפות האישיות שלכם – מי המאמן, באלו שעות מקיים החוג וכן הלאה. בנוסף, חשוב לבחון גם את ניסיונו של המאמן באימון כיתת הגיל הרלוונטית, במיוחד כשהמדובר בילדים צעירים במיוחד.

7. קייטנת טניס קרית אונו

קייטנת טניס קרית אונו עשויה להתקיים, באופן טבעי, בחופש הגדול, אולם, אם אתם הורים עסוקים שלא יכולים לקחת חופש במהלך השנה, תמיד ישנה אפשרות של קייטנת טניס המתקיים בחופשות הקצרות יותר (חופשת החנוכה וחופשת הפסח). קייטנה כזו מסוגלת לספק לכם מענה מושלם לצורך להעסיק את הילדים בשעות העבודה שלכם, ובמקביל – להעשיר את עולמם בתחום שבו הם מתעניינים. מקום נוסף שכדאי לבדוק את קיומה של קייטנה כזו, היא האקדמיה לטניס עידן רוזנברג.
אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן