האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס רמת גן - הכול המידע שצריך במיוחד לתושבי העיר

טניס רמת גן ? כבר אי אפשר להתעלם מהספורט הייחודי הזה, העונה לשם טניס. ספורט מרגש ומפתיע אשר מחזיק בתוכו הרבה פלוסים אדירים, ועל הדרך מוריד לנו כמה קלוריות ומחזיק אותנו בתנועה. אז הינה מה שצריך לדעת על חוגים מגרשים וטיפים למתחילים, הכי בכל דבר בחיים, קודם כל אנחנו מתחילים: ברמת גן נמצאים לא מעט מגרשי טניס שנחשבים להכי הכי טובים שיש, שמציעים מגוון מסלולים לבחירה, הן למתחילים והן למתקדמים, עם ליווי אישי, צמוד והסבירים. טניס אפשר ללמוד כבר מגיל 6, ועד מתי שרוצים – כך שעולם הטניס פנוי ופתוח לכל מי שחפץ בכך. יש תחרויות, מחנות אימונים, מגרשים להשכרה במידה ובא לכם להתאמן עם חברים, לשחק משחקים, אימונים אישיים, קבוצות גדולות וקטנות. הבחירה נתונה בידכם, הטיפ היחידי שאתן הוא היכולת לבחור נכון – כי הבחירה היא אינסופית, יש לא מעט מגרשים, חוגים, אפשרויות, מהו הדבר הנכון? ואיך נדע שעשינו את הבחירה הנכונה?

תוכן עניינים

מגרשי טניס ברמת גן

ברמת גן יש לא מעט מגרשי טניס מה שעלינו לזכור הוא: שעות הפעילות של המגרש, מה מעניקה לנו או לסביבה שלנו החוויה במגרש, מי מעביר את האימון ומה הרזומה שלו, איפה ברמת גן נמצאים המגרשים והאם הם נוחים, קרובים ומכילים את כל מה שצריך? אז איך בוחרים? שימו לב שמגרש טניס באמור לעמוד בדרישות חייב להיות מדוד, וגם מסומן נכון כדי לייצר סוג של אחידות. 

מגרשי טניס עשויים מכמות חומרים, לכל אחד מהחומרים האלה יש השפעה על המשחק, ואיך הוא יתנהל. כל אחד בוחר על פי ההעדפות שלו, יש כאלו שיודעים איך לשחק וכבר יבחרו במגרש שעשוי מאבן, לכאלה שמסתכלים על איכות ההגשה. ואולי מחילים יבחרו במגרש שעשוי ברובו מחימר, שגורם להאטה של הכדור טניס וכן הלאה. אז כדי לבחור עליכם לדעת בדיוק למה אתם זקוקים ומה יעניק לכם את מלוא ההנאה.

השכרת מגרש טניס ברמת גן

כדי להשכיר מגרש טניס צריך להבין מה אנחנו רוצים, ולחפש מקום שבו נוכל להשכיר את המגרש לפי הרצונות שלנו. אז מה יש לנו? אפשרות להשכיר מגרש על פי שעה, או על פי מנוי שיש לנו במקום שבו בחרנו להיות מנויים. בשתי האופציות יש פלוסים ומינוסים כמובן, השאלה מה הדבר הנכון לכם. האקדמיה לטניס של עידן רוזנברג מעניקה לכם חוויה שעוד לא הכרתם בעולם מגרשי הטניס ובכלל בעולם אימוני הטניס בימינו.

חוג טניס רמת גן

גם אופציות של חוגים יש, לא רק השכרת מגרש ולבוא להתאמן לבד, או עם מאמן תותח. יש עוד עולם רחב שנקרא חוגים. חוג טניס ברמת גן מציע גם הוא עולם רחב, כי יש כמה סוגים של חוגים. מבוגרים, מתחילים, מתקדמים, וכאלה שרוצים לשפר את המיומנות שלה- במקרה הזה צריך לבחור במאמן תותח שיודע את העבודה. עידן רוזנברג מאמן טניס, בעל ניסיון עשיר, טוב וכזה שירים אתכם לגבהים שעוד לא ראיתם.

תוכלו להתייעץ  לגבי חוג טניס 

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

חוג טניס לילדים ברמת גן

מה עם ילדים? כמובן שיש גם חוגים לילדים, הרי טניס אפשר להתחיל כבר מגיל קטן. אין גיל למקצוע הזה. לחוות חוגים לילדים זה עולם אחר, שמראה לנו מי הילד שלנו עוד מגיל שש. אפשר להתייחס לאימונים כפנאי ואומנם אפשר להתקדם עד תחרויות ולהפוך את הילד למקצועי בטניס במהירות, כמובן כל עוד יש לו מאמן טוב שיוכל להרים אותו גבוה, להביא אותו לקדמת הבמה. חוגי טניס לילדים זה לחלוטין הדבר החם. למידע נוסף לחצו פה: חוג טניס לילדים

מועדון טניס רמת גן

סיכום קצר, עסקנו בעולם הטניס ברמת גן, ובכלל. מגרשי טניס, בחוגים למיניהם ובכלל במועדון טניס ברמת גן. מועדון שיכול להכיל תחת קורת גג אחת את כל מה שחיפשתם שחשבתם על המילה טניס. מועדון טניס מכיל בתוכו את היכולת לבחור מגרשים, על בסיס שעתי או מנוי, לבחור חוגים, שיעורי ניסיון, שיעורי מאמנים אחד על אחד, קבוצות למיניהם ועוד. וכל זה בשעות גמישות, החל מהבוקר עד הערב, במחיר מותאם שנוח לכל כיס.

הזכרתי ואפילו ציינתי את האקדמיה של עידן רוזנברג, אקדמיה שמכילה בתוכה את כל מה שחיפשנו. היא הוקמה על ידי עידן רוזנברג, שהפך את הטניס למקצוע כבר מגיל תשע, זכה בתחרויות, התקדם והפך למאמן טניס מוכשר, איכותי וכזה שאי אפשר שלא ללמוד ממנו. דרכו תוכלו לקבל כלים בטניס שעליהם חלמתם, להפוך ממתחילים למקצוענים. ובכלל, להפוך את הטניס למקצוע, לעולם חדש שנכנס לחייכם. אין ספק שזוהי בחירה חכמה – המתחילה מהאופן בו הוא עידן ניגש ומאמן ועד לבחירת המגרשים והכלים שאתם תקבלו. 

גם עבור הבוגרים יש חוג טניס למבוגרים!

אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן