כובע טניס [כובע מצחיה] לנשים ולגברים

חושבים על רכישת כובע טניס? הנה כל מה שצריך לדעת:

טניס הינו אחד מסוגי הספורט האהובים ביותר בארץ ובעולם, ולא בכדי. רבים מגלים אותו כספורט עדין, אלגנטי ואיכותי במיוחד. מבחינה פיזית, הוא מאפשר עבודה ופיתוח של מרבית חלקי הגוף, כמו גם משפר את היציבה והתגובה המהירה. מנטלית, הוא מלמד אותנו להתמודד עם אתגרים בעצמנו, או לשתף פעולה באופן שוויוני עם אדם אחר. כל אלה ועוד רבים, הופכים את הספורט הלבן לפופולרי יותר ויותר עם השנים.

תוכן עניינים

עם זאת, אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר בטניס, הינו הציוד טניס. יחסית לסגנונות ספורט אחרים, משחק טניס מקצועי דורש רכישת כמות נכבדה של ציוד. בין מחבט איכותי, תיק טניס, נעלי טניס ועוד, נדרשת השקעה לא מועטה מצד השחקן. נוסף על אלה, שחקנים רבים בוחרים לקחת את העניין צעד אחד קדימה, ולהשקיע בביגוד ייעודי. בין השקעה במכנסי טניס, גרבי טניס ועוד, אין גבול לציוד שניתן להשקיע בו. בכתבה זו, נתייחס לכובע הטניס, ולכל מה שחשוב לדעת לפני שרוכשים אחד.

כובע טניס לנשים

ראשית, נסביר את החשיבות בשימוש בכובע במהלך משחק טניס. בניגוד לסגנונות ספורט אחרים, השימוש בכובע הינו נפוץ במיוחד בטניס, וזאת ממספר סיבות. ראשית, טניס משוחק במשך שעות רבות. בניגוד לכדורגל שמשוחק במשך כשעה וחצי, משחק טניס ממוצע יהיה כמה שעות טובות. כך, במשחק טניס אחד, השחקנים נחשפים לשמש במשך מספר שעות. בנוסף, משחקים רבים נערכים במהלך שעות היום החמות, ולרוב במגרשים שאינם מקורים. אלה מגדילים משמעותית את משמעות השמש במשחק.

בנוסף לנזקי השמש, היא גם עשויה להשפיע מאוד על מהלך המשחק ולפגוע בתפקוד השחקנים. קרינת השמש גורמת לסנוור משמעותי של שחקנים, ומשבשת את תפקודם. עניין זה הינו משמעותי במיוחד בסרבים, בהם השחקן מסתכל למעלה. כובע טניס איכותי יגן על השחקנים באופן משמעותי מפני הסנוור, ובכך ימנע שיבושים בראייתם במהלך המשחק. יתרון גדול נוסף של כובע איכותי, הינו ספיגת זיעה מהראש ומהמצח, כמעין מגן זיעה איכותי.

כובע טניס אדידס

אדידס הינה אחת החברות המצליחות בעולם בציוד ספורט וטניס בפרט. בתור נותנת החסות של טניסאיות כמו נאומי אוסקה, אין ספק כי היא מצטיינת בעולם הטניס. לכן, היא ללא ספק אחת האופציות המובילות עבור כובע טניס איכותי. החברה מציעה שלל כובעים איכותיים, עם עיצובים מגוונים וסגנונות שונים. בנוסף, היא מציעה כובעים ידידותיים לסביבה משלל סוגים, כולל כובעי טניס. כובעים אלה מיוצרים משילוב של חומרים ממוחזרים וחומרים שמתכלים במהירות.
טניס ווימבלדון 2022 גברים

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

כובע טניס נייק

החברה הגדולה בעולם לציוד ספורט ללא ספק מצטיינת גם בתחום הטניס. היא נותנת החסות הראשית של סרינה וויליאמס, ובעבר גם של פדרר וג'וקוביץ'. בתור המומחית העולמית לציוד ספורט, היא בהחלט אופציה מצוינת לכובעי טניס ברמה גבוהה. היא מציעה מגוון רחב של כובעים ומצחיות נהדרות. עם מוצרים מהשורה הראשונה, בנושא של ספיגת זיעה והגנה מהשמש, רבים מרוצים מהבחירה בנייק. עם זאת, לרוב המחירים שלה מעט גבוהים יותר משל חברות מתחרות.

כובע טניס מצחיה

פתרון מצוין, שאומץ על ידי שחקני ושחקניות טניס רבים, הינו כובע מצחיה. באופן טבעי, זהו הכובע המתאים ביותר למגרש הטניס. זאת, משום שאחיזתו על הראש היא הטובה ביותר. הסיכוי של כובע מצחיה ליפול בעת שינויי כיוון רבים הינו נמוך יותר בהשוואה לאחרים. בנוסף, המצחיה הבולטת מקדימה משרתת את מטרת ההגנה מפני סינוור בצורה המיטבית. עניין משמעותי נוסף, הינו נידוף הזיעה, המתאפשר באמצעות הצדדים הפתוחים של הכובע.

עם זאת, רבים לקחו את העניין צעד אחד קדימה, ומשתמשים במצחייה בלבד בעת המשחק. כך, הם מקבלים הגנה מקסימלית מפני סינוור, וסוחבים משקל נמוך בהרבה על ראשם. בנוסף, מצחיה בלבד הינה מנדפת זיעה טוב בהרבה בהשוואה לכובע שלם. למרות זאת, יש גם חסרונות לבחירה זו. במדינות חמות עם שמש חזקה, כמו בישראל, זו אינה אופציה אידאלית. זאת, משום שמצחיה לא מגנה על הראש מפני השמש בצורה טובה.

כובע מצחיה לנשים

במקרים לא מעטים, נשים עם שיער ארוך יחסית מעדיפות לשחק עם מצחיה בלבד. כך, הן מקבלות זרימת אוויר טובה במיוחד לראשן, ודואגות כי השיער לא יפריע במהלך המשחק. בנוסף, שיער ארוך מגן מפני השמש בצורה טובה יותר, ומחליף את תפקיד הכובע באופן חלקי. עם זאת, בישראל, לרוב מצחיה בלבד לא תגן על השמש מספיק טוב במשך שעות של משחק. לכן, מומלץ לבחור בכובע מצחיה שלם.

כובע מצחיה לגברים

לרוב, ההמלצה בנוגע לכובע מצחיה לטניס, הינה לבחור בכובע העמיד ביותר לתזוזות ולשינויי כיוון. זאת, על מנת לוודא כי הוא לא ייפול במהלך המשחק ויפגע בהצלחתכם. בנוסף, לרוב כובעי טניס נמדדים ביכולת נידוף הזיעה שלהם, ובזרימת האוויר שהם מאפשרים. זוהי נקודת המפתח, משום שכובעים אשר מנדפים את הזיעה ומעניקים זרימת אוויר, ייתנו לכם את הטוב מכל העולמות. הם יגנו מפני השמש ובו זמנית יקררו אתכם וישמרו אתכם רעננים במהלך המשחק.

כובע מצחיה לילדים

באופן טבעי, ילדים גדלים עם הזמן, ולכן, הורים עלולים להסס להשקיע בכובע טניס איכותי. הם חוששים שבעוד זמן קצר הכובע כבר לא יהיה במידה של הילד, או שהוא יאבד עניין במשחק. עם זאת, כפי שציינו, יש לכובע משמעויות בריאותיות לא קטנות, בעיקר בשל ההגנה מפני השמש. לכן, חשוב להקפיד למצוא לילדכם כובע אשר יהיה לו נוח מספיק לחבישה במהלך המשחק. כך, תעודדו אותו ותקלו עליו להיות אחראי ולשמור על עצמו על המגרש.

הידעת?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישיים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.

במסגרת האימונים אנו נותנים דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אימון טניס

מאמרים נוספים בנושא

פרינס

פרינס – כל המידע על מותג הטניס פרינס הינו מותג טניס בעל שם ומוניטין, כבר מאז 1970. ברבות השנים, המותג הפך לסוג של אייקון, בזכות

קרא עוד »

פיקלבול | Pickleball

פיקלבול | Pickleball – כל מה שצריך לדעת עליו אם אתם מחובבי משחקי המחבט (כדוגמת הטניס, טניס השולחן, המטקות, הסקווש ואפילו הבדמינטון) די בטוח שתיהנו

קרא עוד »

טניס נשים

טניס נשים אימון טניס לנשים במיוחד עבורך מהיום כבר לא יהיה לך קשה להתמיד בספורט. תחשבי על אימון. אבל לא סתם עוד אימון, אלא כזה

קרא עוד »

בגדי טניס

בגדי טניס – לנשים לגברים יפים, אופנתיים ונוחים בגדי טניס יפים, אופנתיים ונוחים מהווים חלק חשוב מהספורט הפופולרי. משחק הטניס מאוד מקובל בקרב שכבות גיל

קרא עוד »

משחק טניס

משחק טניס – מידע, הסברים ומשחק אונליין משחק טניס והפופולריות של טניס נשים משחק הטניס, הלוא הוא "הספורט הלבן", הוא אחד מענפי הספורט הפופולריים ומשוחק

קרא עוד »
אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן