האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

מורה לטניס

עם אלוף ישראל

על

מורה לטניס

בואו ללמוד ממורה לטניס שהוא אלוף ישראל בטניס!

מורה לטניס במרכז:

מורה לטניס בגבעתיים, באר יעקב וניר צבי.
שיעורי טניס למתקדמים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות של עד 4 מתאמנים בלבד! זאת במטרה להעניק יחס אישי ומקצועי לכל רמת המתאמנים. 

משחק הטניס

הטניס, או בשמו הנוסף הספורט הלבן, נחשב למשחק אולימפי אהוד מאד במדינות רבות. המשחק משלב בתכו מיומנויות רבות. כדוגמת: זריזות, טכניקה, שליטה בגוף, סיבולת ויכולת ריכוז. כדי להיות שחקן טניס טוב, חובה לפתח את המיומנויות הנדרשות באמצעות אימון טניס מקצועי.  כן, כולם מתחילים מאפס. אפילו שחקני הטניס המפורסמים והאהובים שמככבים בראש הטבלה.  הם עברו תהליך ארוך של למידה, באמצעות מאמן אישי שהעביר להם שיעורים מותאמים. רק אימונים רבים, עקביים ושנים של משחק הפכו אותם למובילים בענף.

מורה טניס מקצועי

מורה לטניס למבוגרים.

בכל גיל אפשר להתחיל לשחק טניס. אבל ניתן להפוך את המשחק מחובבני למקצועי באמצעות מדריך טניס טוב. המדריך מתאים את האימון לשלב ההתקדמות האישית של כל שחקן. במהלך קורס הטניס מקנה המדריך טכניקות רבות, שמאפשרות לשפר את היכולות הגופניות והביצועים במשחק. חשוב לבחור מורה לטניס שמבצע אימונים בקבוצות קטנות. כך, שלכל שחקן יהיה יחס אישי ופיקוח מקצועי בכל שלבי ההתקדמות.

מורה לטניס לילדים.

מבין כל החוגים לילדים, חוג טניס נחשב לאחד האהובים. הילדים, תחרותיים מטבעם ואוהבים להוציא אנרגיה. לכן חוג טניס מושלם עבורם, כיוון שהוא משלב בתוכו פעילות גופנית ותחרות הישגית. באמצעות אימון מקצועי שמבוצע על ידי מורה לטניס, הילדים יוכלו לשפר את עבודת הצוות שלהם, להעצים את היכולות שלהם וכתוצאה מכך את ביטחונם העצמי. ההתקדמות נעשית בצורה הדרגתית, מותאמת גיל ונבנית שלב אחר שלב. בכדי לשפר את הטכניקה בצורה נכונה, ולהקל על הלמידה.

טניס מסייע לשמירה על הבריאות הגופנית.

בעידן בו מבוגרים וילדים יושבים מול המסכים שעות ארוכות, כושר גופני הוא דבר חיוני. משחק טניס מאפשר לבצע כושר יעיל לשרוף שומנים ולשמור על הבריאות. משחק טניס עצים מסוגל לשרוף בין 400-600 קלוריות. בנוסף, הוא מסייע לשיפור התפקוד המטבולי, משפיע על טונוס השרירים, גמישות הגוף, מהירות התגובה והיכולת האירובית. אך לא פחות חשוב, המשחק גורם למצב רוח טוב ולאנרגיות חיוביות. בהשוואה לכדורגל או כדורסל, מדובר בספורט שהפציעות בו נמוכות מאד. אפשר להתחיל להתאמן בכל גיל ולהנות ללא הגבלה.

באקדמיה של עידן רוזנברג

באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג יש מענה לכול אוהבי הטניס. עידן, מאמן טניס מוסמך זכה בתחרויות רבות ואף קיבל את מדליית ארד בשנת 2005. את כישורי המשחק הוא החליט להעביר לדורות הבאים ולכן הוא מעביר שיעורי טניס. בינהם: חוגי טניס לילדים, שיעורי טניס לנוער ושיעורי טניס פרטיים למבוגרים. אצל עידן תוכלו לקבל שיעור טניס פרטי מותאם. אז בין אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים או בין אם אתם וותיקים ומלומדים. תוכלו לקבל אימון התואם את רמתכם האישית ולהשתפר משמעותית.

פרטים והרשמה

אנחנו זמינים בטלפון לכל שאלה נוספת

1800-30-20-10 

אודות האקדמיה

“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג”, הוקמה בשנת 2008.

כיום, יותר מעשור מאוחר יותר, האקדמיה לטניס של עידן רוזנברג נמצאת בשלושה מוקדים שונים:
באר יעקב, גבעתיים וניר צבי.

באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג יש מענה לכול אוהבי הטניס.
מתקיימים במסגרתה חוגי טניס לילדים, שיעורי טניס לנוער,
שיעורי טניס פרטיים למבוגרים ואימוני טניס לשחקנים תחרותיים.

איך נראה לימוד טניס פרטי עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן