האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

פילאטיס בראשון לציון בשילוב טניס למקסם ביצועים!

מחפשים פילאטיס בראשון לציון?

אין ספק שהמודעות לכושר נכנסה בשנים האחרונות יותר ויותר – אורח חיים בריא נהפך להיות הדבר החם, ולמה לא? חשוב מאוד להפעיל את הגוף ושלמור על החיוניות שלו. מרבית מהאנשים שומרים לעצמם זמן מיוחד בשביל לשפר את רמת הביצועים שלהם, בין אם זה בספורט או אפילו ברמה האישית, קריירה, בית וכו… גם אתם יכולים! אז מה הקשר בין פילאטיס לטניס? ואיך זה ממקסם את הביצועים שלנו? טניס כמו שרובנו יודעים דורש מאיתנו, מעבר לפעולות הידיים, גם להזיז את שרירי הגוף, לדאוג לגמישות ולבצע תנועות מגוונות. הרי זה בוודאי לא מסתכם רק בעמידה מסוימת והפעלת הידיים. אימון טניס דורש מאיתנו יותר ונצטרך להפעיל את כל הגוף שלנו כדי להיות טובים ולנצח את המשחק. חושבים על למקסם ביצועים? אתם תושבי ראשון לציון או בסביבה? בואו לשמוע עוד על פילאטיס וטניס… שילוב מנצח.

מעבר מהיר אל

מה זה פילאטיס

למי שלא מכיר או יודע אימון פילאטיס משלב בתוכו תרגילים ותנועות יחד עם ציוד מתאים. פילאטיס עוזר לנו לחנך את הגוף, לעצב אותו, לייצב, לשמור על שרירי הליבה, לנשום נכון ואפילו לאזן אותו בצורה כזו שהוא יוכל להיות גמיש. טניס ישמור עליכם פעילים, ישמור חוזק השרירים עול הגמישות שלהם. יחד עם פילאטיס שמגבירה את הזרימה של הדם ואפילו את החמצן שבגופינו – יגרום לתנועות לכם להיות גמישים ומשוחררים הרבה יותם. אם אתם רוצים למקסם את התוצאות בפילאטיס, אין ספק שטניס יכול לעשות זאת עבורכם! ואם עדיין תוהים איך זה ממקסם את הביצועים, תדמיינו את היכולות שיהיו לכם ברגע שתתחילו להתאמן בטניס – שדורש לא מעט מהגוף ודוחק את הגבולות, יחד עם הגמישות שאתם זוכים לה בפילאטיס תוכלו להגיע רחוק. השילוב בין השניים הוא מפתח לאורח חיים ספורטיבי ובריא! הגיע הזמן שתחשבו מחדש על היכולות שלכם – שחקו טניס ותמקסמו תוצאות.

פילאטיס למתחילים

גם אתם רק מתחילים, ואולי דווקא בגלל שאתם רק מתחילים. יש משהו בגוף שלפתע מתנגד לכושר, ואתם לא מבינים איך תוכלו לעבוד עם זה יותר טוב. ספורטאים רבים אומרים ויודעים ששילוב בין שני תחומי ספורט יכולים לגרום לכם להעלים את הגבולות. ברגע שאתם משלבים טניס יחד עם פילאטיס הסיכוי שהכאבים יישארו אפסית, הסיכויים שהגוף ימשיך להתנגד היא גם אפסית. ככל שנרגיל את הגוף לפעולות ספורטיביות הוא יודה לנו.

שיעור פילאטיס

יש לא מעט שיעורי פילאטיס כאלו ואחרים. פילאטיס מכשירים, פילאטיס מזרנים. שיעורים באינטרנט, שיעורים בלייב, שיעורים עם מורה / מדריך וישנם כאלו שעושים זאת לבד. כל אדם צריך למצוא את הדבר הנכון שלו ולהתחייב להיות הכי פתוח ונכון במהלך השיעור. כך גם בשיעורי טניס, כדי להגיע למצב שבו אתם ממקסמים את שיעורי הפילאטיס תוסיפו לכם שיעור טניס שימלא לכם את השבוע, תאמינו לנו שאתם תרגישו את ההבדל במהירות.

תוכלו להתייעץ  לגבי חוג טניס 

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

אימון פילאטיס

כפי שהזכרנו – המטרה בפילאטיס היא לחזק את שרירי הליבה שלנו, לחזק את הגמישות של השרירים ואת גמישות התנועה, לשפר את האיזון בגוף שלנו ואת הקואורדינציה. להביא ספורטאים ומתאמנים רבים למודעות גבוהה בנוגע לגופם, ללמוד לנשום נכון, ועוד… זה לא קל אבל מה שיכול לעזור לכם להגיע לתוצאות טובות יותר הוא להכניס לחייכם אימוני טניס, כך הגוף יתרגל לפעולות שונות ומגוונות, ואלו ישלימו את מה שחסר לשרירים שלכם.

פילאטיס מכשירים ראשון לציון

אתם רוצים יותר? דורשים מעצמכם יותר? הגיע הזמן לפעול. זה לא משנה איפה אתם מתאמנים, זה לא משנה אם זה פילאטיס מכשירים או פילאטיס אחר – מה שבטוח הוא שאין ספק שאתם צריכים ורוצים למקסם תוצאות. ואם אתם רוצים הגיע הזמן לחשוב על השילוב המנצח מחדש. במקום ללכת פעם בשבוע לחוג פילאטיס מכשירים, תנסו להבין איך אתם מכניסים עוד כושר בחייכם, ומה יותר טוב מאשר לשלב אימון טניס אחת לשבוע? כדי למקסם תוצאות ולהוביל את הגוף שלכם לשיא היכולות שלו תשלבו אימונים. תמיד תדרשו ממנו יותר. אולי זה נשמע לכם מופרך, אבל היכולות של הפילאטיס הוא להוביל את השרירים שלכם לשיא היכולות שחבויים בהם, כשמתאמנים בפיאלטיס מכשירים ועושים זאת שתדירות שבועית הגוף לא מצליח לעבור את תקרת הזכוכית שלו, לכן השילוב יכול להוביל אתכם למקומות שלא הכרתם. שואפים לשרירים גמישים באמת? תוסיפו אימון טניס ותרגישו את ההבדל. 

לחצו כאן לעוד מידע על: טניס ראשון לציון 

פילאטיס מכשירים בראשון לציון מזרח

מרכז או מזרח – לא משנה איפה אתם מתאמנים בפילאטיס מכשירים, תמיד תוכלו למצוא את האופציות הנוספות לשיפור אורח החיים שלכם והכנסת המודעות לגוף. אתם מתאמנים בפילאטיס? נהדר! רוצים להכיר עוד שיטת אימון ממכרת שתעזור לכם למקסם תוצאות? עוד יותר נהדר. הגיע הזמן לפעול ולחשוב מחדש על המילה טניס – האקדמיה לטניס של עידן רוזנברג מזמינה אתכם להכיר מקרוב את עולם הטניס ולהתמכר לשיטת אימון חדשה.

חוגי פילאטיס בראשון לציון

לסיכום – כדי למקסם תוצאות יש לערב את כל הגוף. כדי להגיע לרמה שמייצרת לנו גמישות ואיזון בגוף יש להוסיף לחיים שלנו עוד. אימון טניס בשילוב פילאטיס יכול להביא אתכם רחוק יותר, גבוה יותר, והכי חשוב יכול לעזור לכם לחנך את הגוף שלכם. האקדמיה לטניס תוביל אתכם רחוק ממה שחשבתם. ועכשיו אנו מזמינים אתכם לשיעור טניס פרטי עם אלוף ישראל לשעבר עידן רוזנברג ב-59 שקלים בלבד!
אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן