האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

חדר כושר: מבחר מועדוני כושר בראשון לציון

מחפשים חדר כושר?

הקיץ המתרגש עלינו לטובה מאלץ אותנו להתבוננות מחודשת בגוף שלנו, שבמהלך החורף, היה מכוסה בלא מעט שכבות בגדים, שהסוו (ולדעתנו, הסוו אפילו לא רע) את ההתעללות שלנו בגופנו. מן הסתם, ימי החורף הגשומים סיפקו לנו תירוץ טוב למדי לזנוח את כל הרגלי האימון ואת הכושר (שאולי) היו לנו לפני שהחורף פרץ בסערה (תרתי משמע) לחיינו, ועכשיו, יש לנו פער גדול לסגור, כדי להחזיר את הכושר לגופנו ואת המכון הכושר ללוח הזמנים הצפוף שלנו.

הצעד הראשון יהיה, כמעט כמו תמיד, להתגבר על העצלות הטבעית שלנו, שאותה, כאמור, טיפחנו בגאווה רבה במשך כל הקיץ. בחלק גדול מהמקרים נגלה, כי הרשמה קבועה למועדון / מכון כושר בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ "גדולה" עלינו, ולכן, עדיף לנו להתחיל בהרבה יותר "קטן", למשל, באימוני טניס במגרש המקומי, בקבוצות או עם מדריך טניס אישי, שמסוגל לעזור לנו לחזור לכושר בקצב האישי שלנו.

מעבר מהיר אל

מכון כושר בראשון לציון - יתרונות

בעת שימוש בשירותיו של מכון כושר בראשון לציון, המשתמשים נהנים משני יתרונות עיקריים. הראשון בהם הוא הגברת רמת המחויבות שלהם לעיסוק בספורט, שכן, כידוע, המכשול העיקרי שניצב בפני הרוצים ליישם אורח חיים בריא (כפי שממליצים הרופאים והתזונאים למיניהם) יהיה הקושי להתמיד בעיסוק בספורט. הרשמה למכון הכושר מעלה, אוטומטית, את רמת המחויבות שלנו לבקר בו, גם אם זה רק "בזכות" הרצון שלא לצאת הפראייר ששילם סכום כסף מראש, ומעולם לא טרח לנצל את התמורה עבורו…


היתרון השני הוא האינטראקציות החברתיות שמאפשר מכון כושר בראשון לציון. על אף שגם העיסוק הפרטני בספורט מסוגל "לייצר" מפגשים מעניינים, הגיונית, מכון כושר בראשון לציון מקבץ אליו אנשים שיש לפחות תחום עניין אחד המשותף להם – עניין הכושר. אבל יתרה מכך – עיסוק עצמאי לבדכם בספורט מסיר מהמבצעים בו כל סוג של מחויבות לביצוע הפעילות (כי זה לא שקבעתם עם חבר לרוץ בערב בחוף הים), ומאידך, המתאמנים האחרים בחדר הכושר יוצרים עוד סוג של מחויבות להגיע לאימון, גם אם הוא מתבצע עצמאית ולא בקבוצה.

מאמן כושר אישי בראשון לציון

אופציה נוספת לכניסה לכושר ולשמירה על הכושר הקבוע תוך פיתוח המחויבות הנדרשת, היא מאמן כושר אישי בראשון לציון. במקרה כזה, תוכלו להחליט אם אתם זקוקים למאמן כושר כללי, או, לחילופין, אם אתם מעוניינים להתמקד בתחומי ספורט ספציפיים. למשל, שיעור טניס פרטי במסגרת האקדמיה לטניס עידן רוזנברג עם אלוף ישראל לשעבר עידן רוזנברג ב-59 ₪). כל אחת משתי הדרכים הללו הן קבילות ומקובלות, וכל אחת מהן, בדרכה, יכולה לפתוח בפניכם את האפשרות להתחייב לאימון הגופני שיחזיר אתכם לכושר.

אימוני כושר בראשון לציון

בעת בחירת מועדון / חדר אימוני כושר בראשון לציון (או בכל מקום אחר), ראשית, יהיה עלינו לבחון את נתוניו של המקום – המכשירים שהוא מציע, המדריכים, אמצעי הבטיחות בהם הוא נוקט לאבטחת שלומם של המתאמנים בו וכד'. על אף, שלכאורה, הדבר נשמע לכם טבעי והגיוני לחלוטין בעת קריאת שורות אלו, לא תאמינו עד כמה נפוצה בחירת מכון אימוני כושר בראשון לציון רק על פי מיקומו, שטחו או כל קריטריון שטחי ובודד אחר.

תוכלו להתייעץ  לגבי חוג טניס 

באימון אישי 1 על 1 עם עידן רוזנברג, לחצו על הלינק לקביעת אימון >>

חדר כושר ראשון לציון

בחירת חדר כושר ראשון לציון, למעשה, אינה שונה בהרבה מבחירת חדר או מכון כושר בשאר הערים בישראל, והיא צריכה להתבסס על מספר קריטריונים מרכזיים. הראשון בהם יכול להיות מיקומו של חדר הכושר. כתבנו "יכול להיות" שכן ישנם לא מעט מקרים בהם שמעו ואיכותו של חדר הכושר הולכים לפניו, ואז, אולי, כדאי לחשוב על לשבור את גבולות אזור הנוחות שלכם ולהשקיע זמן לנסיעה למכון הספציפי, גם אם הוא טיפה מרוחק לכם יותר ממכונים אחרים, שהם, אולי, פחות רציניים.

 

הקריטריון השני החשוב שאותו יש לקחת בחשבון, הוא מה שמציע המכון / המועדון. מכונים ומועדונים שונים מציעים דברים שונים. למשל, מקומות מסוימים יצרפו למנוי למכון גם אפשרות לשחייה בבריכה הפרטית שלהם, מגרשי טניס משלהם וכן הלאה. זהו קריטריון חשוב מאד למי שמתכוון לקחת את האימונים שלו ברצינות, ולא רק לבקר במכון הכושר על מנת לסמן וי על מטלת השמירה על אורח חיים בריא.

חדר כושר ראשון לציון מערב

אם כן, בחירת חדר כושר ראשון לציון מערב נסמכת על יותר מקריטריון אחד, ולכן, חשוב שתדעו על מכון / חדר הכושר כמה שיותר, ככל שניתן. מידע אינפורמטיבי יעיל, לדוגמה, תוכלו לקבל מחברים אחרים המתאמנים בחדר כושר זה, כולל התייחסות למקומות החניה האפשריים הקיימים באזור, מתקנים ושירותים נוספים שמציע המכון וכן הלאה. אל תקלו ראש בכל פיסת מידע המועברת לכם, שכן, במקרים רבים, היא עשויה להיות דווקא פיסת המידע שקריטית ליצירת ה"חוויה" הפרטית שלכם.

מכון כושר בראשון לציון מזרח

מכון כושר בראשון לציון מזרח, בדומה למכוני כושר אחרים, נהנים מפרסומים חיוביים (ואף שליליים, לפעמים) לרוב. לכן, חשוב להתייחס לכמה שיותר מידע ממשי שאתם מסוגלים לקבל בנוגע למכון, ומתוך כל הררי המידע האלה, לדלות לעצמכם את מה שמשמעותי עבורכם. אם, לדוגמה, אחד מהדברים הקריטיים ביותר עבורכם בחדר כושר הוא קיומו של מכשיר מסוים, אל תהססו ותשאלו עליו ישירות, בין אם את החברים שמספרים לכם על חדר הכושר ובין אם את דלפק הקבלה של המכון באמצעות הטלפון.

כושר לנשים בראשון לציון

אף מקומן של הנשים אינו נפקד בחדר הכושר, ולעיתים קרובות, מוקצים להם חוגים ומכשירים מיוחדים בחדרי הכושר ובמועדוני הספורט. כאן, חשוב לזכור, כי אימוני כושר לנשים בראשון לציון, במהותם, אינם שונים בהרבה מאימוני הגברים במקומות השונים, אולם, יחד עם זאת, חלקם מאופיינים בהתאמה לצרכי הכושר הנשיים הספציפיים. למשל, כיום, בחלק גדול מועדוני הכושר ניתן למצוא חוגים "נשיים" במובהק, כדוגמת חוג לחיזוק רצפת האגן וכד'.אימון טניס ילדים

אהבת ?

אנחנו נוכל לשפר את ביצועי המשחק שלך

אימוני טניס אישי החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.

במסגרת האימונים ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות הגופניות שלך בתחום הטניס. 

אם הגעתם עד לפה הרווחתם! לסרטונים על טכניקות: צפו באחד מהסרטונים. מבטיח לכם שזה יהיה אינפורמטיבי ומעניין 

שיעור אישי בטניס עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן