האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

מאמן טניס גבעתיים

האקדמיה לטניס

מאמן טניס בגבעתיים

מחפשים מאמן טניס בגבעתיים? אנחנו כאן.

ניתן למצוא אותנו גם בוויז :
“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג -גבעתיים”

מגרש הטניס בגבעתיים מגרש הטניס היחיד המקורה באזור המרכז! בלב ליבה של גבעתיים מסתתר לו מגרש טניס מקורה. מגרש שבו כיף לשחק בימי שישי בבוקר ללא תלות בתנאי מזג האוויר. מוזמנים להגיע ולחוות אימון טניס מושלם בגבעתיים.

לבטיחותך יש חשיבות עליונה עבורנו. שיתוף הפעולה שלך, יחד עם אמצעי הבטיחות וכל המאמצים של מאמני הטניס שלנו, יסייעו לך לשמור על הביקור שלך בטוח, טוב וחזק מתמיד.

למה לבחור שיעורי טניס איתנו בגבעתיים?
תקבלו את שיעורי הטניס המקצועיים ביותר בישראל.

בין אם אתה מכוון להיות אלוף ווימבלדון הבא, או מעוניין ללמוד ספורט חדש, שיעורי הטניס המשתלמים שלנו הם מושלמים עבור מבוגרים וג’וניורים מכל היכולות.

כל שיעורי הטניס שלנו מצייתים להנחיות האחרונות של איגוד הטניס לדשא ומועברים על ידי עידן רוזנברג. אנו מכשירים רמות חברתיות ותחרותיות.

מאמן טניס גבעתיים

שיעורי טניס לנוער בגבעתיים

עבור צעירים בגילאי 6-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

מאמן טניס בגבעתיים

שיעורי טניס למבוגרים בגבעתיים

שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים מצוינים, לא תרצו להחמיץ.

מצא את המרכז הקרוב ביותר שלך והתחל לשחק טניס עוד היום.

שיעורי טניס קבוצתיים  בגבעתיים

למי שרוצה שיעור קבוצתי אנו מציעים שיעורים ברמה אחרת, של יחס אישי בדגש על טכניקה בכל מרכזי הטניס שלנו. שיעורים אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

לחצו על הלינק מאמן טניס ונדבר.

לימוד טניס אישי עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן