האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

מאמן טניס בניר צבי

האקדמיה לטניס

מאמן טניס ניר צבי

הלימודים עם מאמן טניס ניר צבי מתקיימים במגרש הטניס בניר צבי

ניתן למצוא אותנו גם בוויז: 

"האקדמיה לטניס עידן רוזנברג -ניר צבי"

מגרש הטניס בניר צבי, תקני עם תאורה מיוחדת התואמת את התקן הבינלאומי. רוצים להתאמן באווירה כפרית? הגיעו למגרש שבו הכל מסביב צמחיה ירוקה והרגשה בינלאומית ממש פה בארץ. הינכם מוזמנים להגיע ולחוות אימון טניס עוצמתי

לבטיחותך יש חשיבות עליונה עבורנו. שיתוף הפעולה שלך, יחד עם אמצעי הבטיחות וכל המאמצים של מאמני הטניס שלנו, יסייעו לך לשמור על הביקור שלך בטוח, טוב וחזק מתמיד.

למה לבחור שיעורי טניס איתנו בניר צבי?

אצלנו באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג תקבלו את שיעורי הטניס המקצועיים ביותר בישראל.

בין אם אתה מכוון להיות אלוף אליפות ארהב הפתוחה הבא, או מעוניין ללמוד ספורט חדש, שיעורי הטניס המשתלמים שלנו הם מושלמים עבור מבוגרים וצעירים מכל היכולות.

כל שיעורי הטניס שלנו מצייתים להנחיות האחרונות של איגוד הטניס לדשא ומועברים על ידי עידן רוזנברג.

שיעורי טניס לנוער 

עבור צעירים בגילאי 6-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי מוכשר, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה בטוחה. באקדמיה לטניס אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

מוזמנים כבר עכשיו לפנות לעידן רוזנברג מאמן טניס בכיר בישראל. 

מאמן טניס בניר צבי

שיעורי טניס למבוגרים

שיעורי הטניס שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים כדאיים, לא תרצו לפספס.

שיעורי טניס פרטיים

למי שרוצה שיעור אישי יותר אנו מציעים שיעורים פרטיים של אחד לאחד ואחד עד שניים בכל מרכזי הטניס שלנו. אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

אם ברצונכם להרשם לאימון אישי, או שיש לכם שאלה, צרו עמנו קשר עוד היום!

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן