האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

חוגי טניס ילדים

האקדמיה לטניס

חוגי טניס ילדים

חוגי טניס מותאם לילדים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.
במסגרת אימוני הטניס ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים, יכולת התמדה, משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות גופניות בתחום הטניס. עידן מאמין כי טניס זה דרך חיים ולכן לימודי הטניס מתקיימים באווירה חמה ומשפחתית.

גישה חדשה לחוגיי טניס לילדים

בזכות יוזמת ה- 10 & Under Tennis של USTA, המשחק היה "בגודל של ילדים" כדי להקל על ילדים ללמוד את הספורט ולהתחיל לשחק טורנירים.

באמצעות מחבטים קטנים, כדורי דחיסה נמוכים, רשתות תחתונות ומגרשים קטנים, ילדים יכולים להתחיל לשרת, לשמור על ניקוד ולשחק כמעט ברגע שהם מתחילים ללמוד שיעורים.

בעקבות הגישה החדשה

באיזה גיל הילד שלי צריך להתחיל לשחק טניס?
ילדים לעיתים קרובות אינם יכולים לשלוט בכישורים של ספורט ספציפי עד גיל שש, אך הם יכולים להתחיל ללמוד מיומנויות ספורט בסיסיות עוד קודם לכן. מאמן טניס שיודע לעבוד עם ילדים יכול להשתמש בציוד טניס כדי לעזור לילדים ללמוד ולשפר את הכישורים הכלליים הדרושים לטניס (ולספורט אחר). כישורי ספורט בסיסיים אלה כוללים:

רץ
קפיצה ונחיתה
זְרִיקָה
בועט
מהמם

בנוסף, ילדים צריכים לפתח מהירות, עבודת רגליים, זריזות ושיווי משקל.

חוק טניס לילדים: מתקדם מהר

מערכת הטניס הזוטרה החדשה מתחילה ילדים עם סוג אחד של כדור ומגרש, ואז עוזרת להם להתקדם לכדורים אחרים ולתצורות מגרש עד שהם מוכנים לטניס מלא במגרש עם כדורים רגילים.

כשילד משתפר מספיק, הוא או היא יכולים לעבור לשלב הבא ולשחק עם ילדים גדולים יותר אם הם מספיק טובים.

העסקת מקצוען לחוגי הטניס של ילדכם

מיטב המקצוענים לטניס

יודעים שילדים אינם מבוגרים זעירים. לילדים יש מטרות שונות מההורים, ורוב המטרות לצעירים סובבות סביב חברות וליהנות. מאמני האקדמיה מדגישים עצרת ומשחקי משחק בטכניקה במהלך שיעורי ילדים.

אחרי הכל, ילדים לא מגיעים לעבודה; הם באים לשחק!

חוגי טניס לנוער

עבור צעירים בגילאי 6-18 שנים, חוגי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

צרו קשר עוד היום

אימון טניס אישי עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן