חוגי טניס גבעתיים

חוגי טניס גבעתיים –

חוגי הטניס בגבעתיים יתקיימו במגרש הטניס בגבעתיים ממוקם במרכז העיר.
ניתן למצוא אותנו גם בוויז :
“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג -גבעתיים”

מגרש הטניס בגבעתיים מגרש הטניס היחיד המקורה באזור המרכז! בלב ליבה של גבעתיים מסתתר לו מגרש טניס מקורה. מגרש שבו כיף לשחק בימי שישי בבוקר ללא תלות בתנאי מזג האוויר. מוזמנים להגיע ולחוות אימון טניס מושלם בגבעתיים.

חוגי טניס ניר צבי

חוגי טניס ילדים גבעתיים

לימודי טניס מותאם לילדים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.
במסגרת אימוני הטניס ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות גופניות בתחום הטניס.עידן מאמין כי טניס זה דרך חיים ולכן לימודי הטניס מתקיימים באווירה חמה ומשפחתית.

חוגי טניס ניר צבי

אימוני טניס בוגרים גבעתיים

לימודי טניס שחקנים בוגרים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות עד 4 אנשים בקבוצה במטרה להעניק יחס אישי ופיקוח מקצועי.הדגש הוא על בנייה נכונה של היכולות הגופניות במקביל לשיפור הטכניקה ויסודות משחק הטניס.

חוגי טניס לנוער 

עבור צעירים בגילאי 4-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות לכל הרמות.

חוגי טניס למבוגרים 

חוגי הטניס למבוגרים שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים שמתחילים מ-59 שח בלבד למאמן פרטי בטניס, לא תרצו להחמיץ.

חוגי טניס פרטיים בגבעתיים

למי שרוצה מדריך טניס אישי יותר אנו מציעים שיעורי טניס פרטיים של אחד על אחד, עם אלוף ישראל במרכז הטניס שלנו. אלו מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

צרו קשר עוד היום

מאמן טניס ניר צבי

מחיר אימון טניס פרטי ב 59 שח

ללימוד הטניס בגבעתיים יש לחייג 1-800-30-20-10 

לימוד טניס אישי עם אלוף ישראל

קבוצות - מבוגרים וילדים בגבעתיים/באר יעקב/ אימון טניס פרטי ב 59 שח בניר צבי

לקריאת מאמר מאמן טניס לחץ בקישור

  מאמן טניס

 

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן