חוגי טניס גבעתיים

חוגי טניס גבעתיים –

חוגי הטניס בגבעתיים יתקיימו במגרש הטניס בגבעתיים ממוקם במרכז העיר.
ניתן למצוא אותנו גם בוויז :
“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג -גבעתיים”

מגרש הטניס בגבעתיים מגרש הטניס היחיד המקורה באזור המרכז! בלב ליבה של גבעתיים מסתתר לו מגרש טניס מקורה. מגרש שבו כיף לשחק בימי שישי בבוקר ללא תלות בתנאי מזג האוויר. מוזמנים להגיע ולחוות אימון טניס מושלם בגבעתיים.

חוגי טניס ילדים גבעתיים

לימודי טניס מותאם לילדים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.
במסגרת אימוני הטניס ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות גופניות בתחום הטניס.עידן מאמין כי טניס זה דרך חיים ולכן לימודי הטניס מתקיימים באווירה חמה ומשפחתית.

אימוני טניס בוגרים גבעתיים

לימודי טניס שחקנים בוגרים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות עד 4 אנשים בקבוצה במטרה להעניק יחס אישי ופיקוח מקצועי.הדגש הוא על בנייה נכונה של היכולות הגופניות במקביל לשיפור הטכניקה ויסודות משחק הטניס.

חוגי טניס לנוער 

עבור צעירים בגילאי 4-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

חוגי טניס למבוגרים 

חוגיי הטניס למבוגרים שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים שמתחילים מ-59 שח בלבד לפגישה, לא תרצו להחמיץ.

חוגי טניס פרטיים בגבעתיים

למי שרוצה שיעור אישי יותר אנו מציעים שיעורים פרטיים של אחד לאחד ואחד עד שניים בכל מרכזי הטניס המקורה שלנו. אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

צרו קשר עוד היום

טניס ניר צבי

מחיר אימון טניס פרטי ב 59 שח

ללימוד הטניס בגבעתיים יש לחייג 1-800-30-20-10 

לימוד טניס אישי עם אלוף ישראל

להזמנת שיעור טניס פרטי ב 59 ש"ח

דילוג לתוכן