חוגי טניס באר יעקב

חוגי טניס ילדים באר יעקב

חוגי טניס בבאר יעקב החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.
במסגרת אימוני הטניס ניתן דגש משמעותי לחינוך לערכים,יכולת התמדה,משמעת עצמית – במקביל לשיפור יכולות גופניות בתחום הטניס.עידן מאמין כי טניס זה דרך חיים ולכן לימודי הטניס מתקיימים באווירה חמה ומשפחתית.

אימוני טניס בוגרים באר יעקב

לימודי טניס לבוגרים החל מרמת מתחילים ועד רמה תחרותית.האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות עד 4 אנשים בקבוצה במטרה להעניק יחס אישי ופיקוח מקצועי.הדגש הוא על בנייה נכונה של היכולות הגופניות במקביל לשיפור הטכניקה ויסודות משחק הטניס.

חוג טניס באר יעקב

חוג טניס באר יעקב

לבטיחותך יש חשיבות עליונה עבורנו. שיתוף הפעולה שלך, יחד עם אמצעי הבטיחות וכל המאמצים של מאמני הטניס שלנו, יסייעו לך לשמור על הביקור שלך בטוח, טוב וחזק מתמיד.

למה לבחור שיעורי טניס איתנו בבאר יעקב?
תקבלו את שיעורי הטניס המקצועיים ביותר בישראל.

בין אם אתה מכוון להיות אלוף ווימבלדון הבא, או מעוניין ללמוד ספורט חדש, שיעורי הטניס המשתלמים שלנו הם מושלמים עבור מבוגרים וג’וניורים מכל היכולות.

כל שיעורי הטניס שלנו מצייתים להנחיות האחרונות של איגוד הטניס לדשא ומועברים על ידי עידן רוזנברג. אנו מכשירים רמות חברתיות ותחרותיות.

 

שיעורי טניס לנוער בבאר יעקב

עבור צעירים בגילאי 3-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

שיעורי טניס למבוגרים בבאר יעקב

שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס למבוגרים שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים שמתחילים מ-59 שח בלבד לפגישה, לא תרצו להחמיץ.

מצא את המרכז הקרוב ביותר שלך והתחל לשחק טניס עוד היום.

שיעורי טניס פרטיים בבאר יעקב

למי שרוצה שיעור אישי יותר אנו מציעים שיעורים פרטיים של אחד לאחד ואחד עד שניים בכל מרכזי הטניס המקורה שלנו. אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

צרו קשר עוד היום

 
טניס ניר צבי

מחיר אימון טניס פרטי ב 59 שח

ללימוד הטניס בבאר יעקב יש לחייג 1-800-30-20-10 

איך נראה שיעור טניס למתקדמים עם אלוף ישראל

להזמנת שיעור פרטי בטניס ב 59 ש"ח

דילוג לתוכן