האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

בית ספר לטניס

עם אלוף ישראל

על

בית ספר לטניס

בואו ללמוד ממורה לטניס שהוא אלוף ישראל בטניס!

בית ספר לטניס במרכז:

בית ספר לטניס בגבעתיים, באר יעקב וניר צבי.
שיעורי טניס למתקדמים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות של עד 4 מתאמנים בלבד! זאת במטרה להעניק יחס אישי ומקצועי לכל רמת המתאמנים. 

בית ספר לטניס למתחילים

משחק הטניס הוא משחק פופולרי בכל העולם, כזה שנהנה מקהל נאמן ויוקרה של ספורט אלגנטי. שחקנים הלוקחים חלק בתחרויות ואליפויות מסביב לעולם נדרשים למיומנויות רחבות והכרות מעמיקה עם חוקי המשחק המורכבים. השתתפות במשחק דורשת כושר גופני, זריזות וכוח שנבנים אט אט בעזרת אימונים שמתבצעים במסגרת בית הספר לטניס. כיום, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להשתלב בקורס בהתאם לרמה הנוכחית שלנו ולהתקדם, בכל גיל.  

לכן, אם התעניינת להשתלב בענף ספורט זה, חוסר ביטחון או רמת הכושר לא צריכים להכריע את השיקול. הצעד החשוב ביותר כשבוחרים קורס למתחילים הוא בחירת המסגרת הנכונה לאימון, בדגש על קבוצה קטנה. כך, כל מתאמן מתחיל זוכה ליחס אישי מהמאמנים ולומד את יסודות המשחק באופן המקצועי ביותר. במהלך האימון משפרים את הכושר הגופני והסיבולת, לומדים על התנועות הייחודיות למשחק ועל הדרך הנכונה לבצע אותן. בנוסף, מתקיימים תרגולים על הטכניקות השונות והתרחישים שהמתאמנים עתידים לפגוש על המגרש בהמשך דרכם בקורסים מתקדמים.

בית הספר לטניס

בית ספר לטניס למתקדמים

לאחר תקופה בה המתאמנים חשים מוכנים לכך ובתאום עם המאמנים – הרמה של בית הספר לטניס עולה. במהלך קורס טניס למתקדמים, המתאמנים עוברים לשימוש בכדורי הטניס המוכרים, להבדיל מהרכים ששימשו אותם בשלב הקודם. העבודה בקבוצות קטנות ואחד מול השני הופכת אינטנסיבית יותר ומכוונת לרמה מקצועית למי מהמתאמנים המעוניינים בכך. כעת, הכושר הגופני הולם והאימונים אינטנסיביים וארוכים יותר ומאפשרים להעמיק בתנועות ובתרגול המשחק על כל רבדיו. מתאמנים המעוניינים להפוך את הטניס לחלק בלתי נפרד מחייהם ולהתחרות באופן מקצועי, מקבלים את המעטפת המתאימה.

בית ספר לטניס לילדים

משחק הטניס הוא אחד מהמשחקים המהנים, הידידותיים והמאתגרים שניתן להציע לכל אדם בכל גיל. אולם, ככל שנחשפים אליו בגיל מוקדם יותר, האפשרות לגדול אל תוך המשחק היא מתנה נפלאה. קורס טניס ילדים מונגש ומותאם ליכולותיהם של ילדים ומאפשר להם להיחשף לסוג אחר של ספורט. האפשרות לשחק בקבוצה, לבנות קשרים, כושר גופני ולאמץ רוח ספורטיבית היא אפשרות לגדול עם ערכים ייחודיים.

כדי לדעת איזו קבוצה מתאימה לילדנו, מספיק לערוך חיפוש במקום המגורים וליצור קשר עם אחד המרכזים המלמדים. מומלץ לוודא כי מדובר בקבוצה קטנה ושהקורס אכן מיועד לילדים ולא רק מסווג כרמת מתחילים. אם לאחר כמה שיעורי ניסיון הילדים מתחברים למשחק ורוצים להמשיך, חשוב לבחון את האפשרויות לטווח הארוך. האם המקום מציע מסלול מקצועי החל מגילאים אלו או שמדובר בקורס קצר טווח לחשיפה בלבד. בחינה של המסלולים המוצעים לטווח הארוך עבור הילדים, תסייע בבחירת מרכז האימונים המתאים ביותר.

בית ספר לטניס למבוגרים

כפי שציינו, ניתן להתחיל לשחק טניס בכל גיל, רמת כושר וללא ניסיון מוקדם במשחק או בספורט. קורס טניס למבוגרים מיועד לרוב לבוגרים מעל גיל 18 ולמתאמנים ושחקנים לשעבר המעוניינים לחזור לשחק. מתאמנים מתחילים ישולבו בקבוצות ללא ניסיון בהתאם לגילם ויעבדו על כושר, משחק בקבוצות או באחד על אחד. מתאמנים לשעבר המעוניינים לקחת חלק במשחקים משתלבים גם כן בקבוצות ומחזירים את משב הרוח הספורטיבי והמהנה לחייהם.

רוצים להצטרף לאחד מבתי הספר שלנו 

אנו מעבירים אימוני טניס במרכז הטניס בסניפים הבאים:

גבעתיים

באר יעקב

ניר צבי

מחכים לכם במשחק טניס איתנו

לשיעור טניס פרטי מול אלוף ישראל הירשמו באתר בטופס

האקדמיה לטניס עידן רוזנברג

אנחנו זמינים בטלפון לכל שאלה נוספת

1800-30-20-10 

אודות האקדמיה

“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג”, הוקמה בשנת 2008.

כיום, יותר מעשור מאוחר יותר, האקדמיה לטניס של עידן רוזנברג נמצאת בשלושה מוקדים שונים:
באר יעקב, גבעתיים וניר צבי.

באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג יש מענה לכול אוהבי הטניס.
מתקיימים במסגרתה חוגי טניס לילדים, שיעורי טניס לנוער,
שיעורי טניס פרטיים למבוגרים ואימוני טניס לשחקנים תחרותיים.

איך נראה לימוד טניס פרטי עם אלוף ישראל

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן