האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

אימון טניס זוגי

שחקנית טניס

מחפשים אימון טניס זוגי?

מחפשים אימון טניס זוגי?

בית הספר שלנו מציע אימוני טניס לכל הרמות בכלל ואימון טניס זוגי בפרט!

איך בוחרים מרכז טניס?

חשוב לבחור מרכז טניס מקצועי שיכול להביא אותכם לרמה הכי גבוהה שלכם, מתאים לרמתכם וכמובן שתהנו בו במהלך האימון. בית הספר שלנו מורכב ממאמנים מעולים ומנוסים, מלמד בכל הרמות, לכל הגילאים ובנוסף לכך, במחירים משתלמים – תוכלו ליהנות אימון טניס פרטי ב-59 ש"ח.

במועדון שלנו יש לימודי טניס שמיועדים לכל הרמות, חוג טניס למבוגרים וכמובן, חוג טניס לילדים, בשיעור מורה לטניס מהמועדון מעביר אימוני טניס פרטיים למבוגרים, באימון יחיד או זוגות.

טניס למתחילים

תמיד חלמתם להתחיל לשחק טניס? זה הזמן לעשות צעדים ראשונים בטניס!

בקורס טניס מתחילים, עוברים בקפידה צעד-צעד, עד להכרה מלאה של המשחק.

מתחילים בלימוד מגרש טניס וחוקי המשחק, ממשיכים ללימוד יסודות המשחק וטכניקות בסיסיות תוך שילוב של מצבי משחק שונים, כמו טניס זוגות.

בשיעורי טניס למתחילים נהוג ללמוד  באמצעות למידת החביטות וההגשה, כל פעם בהגדלת המרחק, ולומדים עמידות מוצא. המורה מעיר על שגיאות ודוחף את התלמיד להתקדמות ברמת המשחק.

ניתן לקבל אצלנו במועדון אימון טניס זוגי – מעבר לספורט שמחזק את הגוף ומשפר סיבולת לב ריאה – מהנה ומגבש!

הילד שלכם חולם להיות כמו ישי אוליאל? בית הספר לטניס שלנו מעביר שיעורים לבני נוער וילדים, חוג טניס לילדים שמועבר על ידי מורים מתמחים ומיומנים, והילד זוכה למסגרת ערכית ומהנה שבה הוא נחשף לספורט, עובר  התפתחות אישית באמצעות הספורט, מפתח קואורדינציה ושיווי משקל.

בית ספר לטניס עידן רוזנברג מעביר את הקורס למתחילים – ליווי צמוד באמצעות אימון אישי או אימון טניס בזוגות, אצל מדריך טניס מנוסה במועדון טניס שלנו תוכלו ליהנות אימון טניס פרטי ב-59 ש"ח בלבד! ניתן גם לקבל אימוני טניס זוגיים.

טניס למתקדמים

הגעתם כבר לרמה טובה במשחק? רוצים לראות שאתם יכולים אפילו יותר ממה שאתם מצפים מעצמכם? אפשר לעשות את זה, עם הרבה הנאה!

בקורס טניס מתקדמים, משפרים את יכולות המשחק עד לרמת משחק מקצועית, מעלים באופן ניכר את רמת הטכניקה, מאמן טניס אישי נותן דגשים כדי להביא את רמת השחקן לקצה.

המועדון מספק אימון טניס זוגי גם למתקדמים בו הזוג מעלה את רמת המשחק ומתאמן ביחד – ומקבל זמן איכות שגם מתפקד כפעילות ספורטיבית, עם שיעור זוגי למבוגרים מהנה.

מתמחים טקטיקה מתקדמת, לימודי הטניס ישפרו אותה בעבודה קשה, מורה לטניס מקצועי נותן לתלמיד התנסויות במשחקי טניס ברמה גבוהה, בין אם משחק יחיד או משחק זוגות.

התלמיד עולה ברמת המקצועיות שלו ואפילו יכול להשתלב במועדון הטניס בו הוא מתאמן בתחרויות ובליגות טניס לנוער או לבוגרים.

 

בית ספר לטניס עידן רוזנברג מעביר את הקורס למתקדמים – בצורה של שיעורים יחידנים או שיעורים זוגיים, אצל מדריך טניס מנוסה במועדון טניס שלנו תוכלו להינות מאימון טניס פרטי ב-59 ש"ח בלבד! ניתן לקבל גם אימון זוגי פרטי.

ניתן להתרשם בסניפים וחוגים למציאת האזור הקרוב אליכם

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן