אימון טניס אישי

עם אלוף ישראל

על

אימוני טניס אחד על אחד

אלוף ישראל לשנת 2000

אימון טניס אישיאימון טניס אישי

טניס הוא קודם כל ענף ספורט "ללא גיל", הוא אישי, וככזה, מחייב בסיס אימון אישי. ילדים בני חמש ומבוגרים בני שמונים, משחקים ולומדים טניס ברמות השונות,ונהנים מטניס כל חייהם.

ענף הטניס הוא הספורט השלישי בפופולאריות שלו בישראל. גם ברחבי העולם, זוכה הספורט הלבן לפופולאריות רבה – ולא במקרה.

לא פעם עולה השאלה האם יש טעם לקחת אימוני טניס אישיים עם מדריך טניס פרטי כבר עם החשיפה הראשונית לענף, או בכלל, בכל שלב ורמה.
וזאת כדי לראות שיפור משמעותי ביכולות שלנו, או כדי לנצח את הפרטנר הקבוע שמנצח אותנו שוב ושוב..
התשובה החד משמעית לשאלה הזו היא כן !
קשה להבין לעיתים כיצד הפך הטניס לספורט כל כך פופולארי,למרות היותו ספורט שטכניקה בו היא קריטית כל כך ולא פשוט ללמוד אותה.
רוב ה"משוגעים" לדבר ולמודי הניסיון בענף יגידו לכם,שככל שתלמדו את הטכניקה הנכונה יותר מוקדם – כך ההנאה שלכם מהמשחק תגדל ותתעצם.

אז לא חשוב אם אתם שחקנים חובבים,או טניסאים העושים את צעדיהם הראשונים בשדה התחרותי,אימון טניס אישי הוא לא רק חוויה שמומלץ לעבור,
אלא בעיקר צעד חכם שבוודאות לא תתחרטו עליו.

באימון טניס "אחד על אחד"

תלמדו המון על יכולותיכם, תחשפו לחולשות ולחוזקות שלכם,ותקבלו עזרה ממוקדת ויעילה לפתור כל בעיה הקשורה למשחק שלכם.
אימוני טניס אישיים בטניס הם כמעט הכרח וממש לא מותרות אם אתם באמת רוצים ליהנות מהמשחק.
בינינו,מי נהנה לבזבז את זמנו על המגרש בעיקר באיסוף עוד כדור שנתקע ברשת ומבלי לדעת לפחות או להבין מדוע זה בכלל קורה?
אז הגעתם למקום הנכון!

עידן רוזנברג,טניסאי מצטיין ואלוף ישראל,
מדריך טניס פרטי מנוסה לכל הרמות והגילאים,מזמין אתכם לאימון טניס אישי שכולו למידה והנאה.

אם אתם עושים את צעדיכם הראשונים בטניס, אתם כבר משחקים אבל לא למדתם טניס בצורה מסודרת,
או שאתם טניסאים תחרותיים שמרגישים שהפוטנציאל שלכם לא ממומש עדיין – צרו קשר !
שימו את ההתלבטויות בצד וזכרו – יום שעובר לא חוזר,
וכל יום כזה הוא הזדמנות מפוספסת להשתפר וליהנות ממשחק הטניס אפילו עוד יותר !
לאימון טניס פרטי עם עידן רוזנברג חייגו: 1-800-30-20-10

איך נראה אימון טניס אישי באקדמיה

שיעורי טניס

אנחנו מניחים, כי, כיום, אך מעטים הם האנשים אשר אינם מודעים לחשיבותו של הטניס בבריאות הפיזית והמנטאלית, ולחשיבותם של שיעורי טניס כשהם משולבים בשגרת החיים השוטפת של המתאמן, מבוגר, בן נוער או, אפילו, ילד. אבל, בעוד שמרבית המאמרים (והאנשים) מתמקדים בתועלות המוכרות והנדושות למדי של שיעורי טניס, רצינו, הפעם, לשפוך אור מזווית שונה מעט על חוג טניס ועל מקומו (וחשיבותו) של מדריך טניס מתאים בהפקת מלוא התועלות מהאימון ומיצוי פוטנציאל יכולותיו של המתאמן.

למה אנחנו מתכוונים?

תכף תבינו…

אימון טניס אישי

עד כמה חשובים שיעורי טניס לילדים?

כשהורים מחפשים חוגי טניס לילד שלהם, הם יודעים, באופן כללי, שהמדובר בחוג שיכול לתרום לו רבות, הן מהבחינה הנפשית והן, כמובן, מהבחינה הפיזית. אבל, במרבית המקרים, אם תלחצו אותם לפינה, הם לא בדיוק יידעו לנקוב בתועלות הספציפיות שהילד שלהם מפיק, פרט להנאה ולבילוי הזמן במסגרת מסודרת (ולא ברחוב או מול מסכי הטלפון הנייד או המחשב). ובכן, הנה משהו, שאנחנו די בטוחים שלא ידעתם – בטניס, לכל קבוצת גיל יש דגש על תועלת ספציפית מסוימת, ומכאן, כמובן, שלכל קבוצת גיל כזו, יש תרגילים המתאימים לה. למשל, בגיל צעיר מאד (גיל 6, תחילת האימונים) – הדגש יושם על פיתוח הקואורדינציה ועל התיאום בין העין ליד, בראשית גיל ההתבגרות (בסביבות גיל 12, בערך), הדגש יעבור ויושם על פיתוח הסיבולת, תוך התחשבות בגוף המתפתח, ולקראת סיום גיל ההתבגרות, הדגש, בהדרגה, יעבור לפיתוח כוח. תדירות האימונים ואורכם, אף הם משתנים בהתאם לגיל המתאמן.

הנה, נכון שלא ידעתם את זה?

רגע, אז מדוע שיעורי טניס למבוגרים חשובים גם הם?

למרות שבמיוחד אצל ילדים, אימון טניס נחשב לדרך מצוינת לפיתוח גופני ומנטאלי, לא מעט מבוגרים מגלים כיום את הקסם שמאחורי הספורט הלבן והאצילי הזה.

למה דווקא טניס?

ראשית, כי מבוגרים, אף הם, זקוקים לשגרה של פעילות גופנית, אבל, יותר ממה שהם זקוקים לכושר-לכשעצמו, הם זקוקים לקיבוע של "מנות" הכושר האלו בסדר היום הלחוץ שלהם ובמרוץ היומיומי שאותו, כולנו מנהלים, כמבוגרים (קריירה, משפחה, לימודים – כל הג'אגלינג הזה). קביעת מסגרת ברורה של אימוני טניס בימים קבועים משחררת להם זמן שהוא גם הנאה וגם שמירה על הכושר הגופני.

האקדמיה לטניס – ילדים, מבוגרים ובני נוער

מאחורי האקדמיה לטניס נמצא  הרוח החיה שלה, עידן רוזנברג, אלוף ישראל (לשעבר) בטניס. לפני שנים, עידן החליט, מתוך היכרות עם יתרונותיו של הטניס כספורט וכתחביב, לחשוף אליו מתאמנים רבים ככל שניתן. את מטרתו זו הוא משיג בדרכי לימוד סוחפות ומהנות ומתוך התאמה אישית של רמת האימון והדגשים שבו לגילו ולרמתו של כל אחד מהמתאמנים.

במסגרת זו, מוצעים שיעורי ההיכרות הפרטיים מול מאמן הטניס עידן רוזנברג במחיר שמתאים לכל כיס.

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן