האקדמיה לטניס לוגו -מאמן טניס חוגי טניס ניר צבי

טניס מתקדמים

אחד מענפי הספורט הידועים הוא ללא ספק טניס. הטניס מתחיל עם קורס טניס או חוג טניס ומיומנויות  שימוש במחבט וכדור במגרשים השונים וכד לשיטת ניקוד שאינה מובנת לרבים. מדובר על משחק תרבותי שיש בו הרבה כבוד הדדי. סוד ההצלחה בטניס, הוא השימוש בטכניקה ותרגול רב. בלי התמדה זה יהיה קשה. ניתן למצוא חוגים שונים של טניס, כגון טניס לילדים טניס למבוגרים ובכל הרמות גם טניס מתקדמים.

תוכלו לחפש באזורכם בית ספר לטניס, כאשר תוכלו להשתלב בלימודי טניס מתחילים ולהמשיך משם הלאה אל טניס מתקדמים. יש להירשם לחוג טניס כאשר מורה טניס מוכר מלמד בחוג. ניתן תמיד לנסות שיעור טניס באמצעות אימון טניס פרטי בעלות של 59 ש"ח. טניס דורש קואורדינציה של עין יד, כך שזה עשוי לשפר במיוחד את הקואורדינציה בקרב ילדים.

מומלץ כי ילדים יוציאו אנרגיה באמצעות טניס, יחוו את המשחק עם חבריהם ויוכלו לצאת קצת ממסכי הטלוויזיה והמחשב ולחוות ילדות בריאה ופעילות גופנית.

טניס תחרותי

אנו רואים תחרויות נוער רבות בענף הטניס, כך שמשלב של טורניר נוער, הנוער אף ימשיך לטורניר מבוגרים וכן טניס למתקדמים. התחרויות מתחילות בארץ, ואז מגיע השלב של TE שהוא השלב של תחרויות טניס באירופה. תחרויות אלה, גורמות להכנה רבה של שחקנים צעירים לקריירת טניס, כאשר הן מעניקות דירוג אירופאי לשחקנים הצעירים, כך שהם צוברים המון  ניסיון ויכולים להתמודד מול שחקני טניס מקצועיים מכל העולם.

היתרונות של מועדון טניס

מועדון טניס, נועד לטפח שחקני טניס מקצועיים ברמה הבינלאומית וכן, לחנך את הנוער לערכי כבוד,בלימוד ומשחק על מגרש טניס, דבקות למטרה ושאיפה למצוינות. ההתפתחות של הטניס בישראל החלה בשנות ה-30-40 של המאה הקודמת ועשרות מועדוני טניס ברחבי הארץ. מועדונים אלה, נועדו לאמן טניס למתקדמים. היתרונות של מועדון טניס למתקדמים הוא להכשיר את המוכשרים לתחרויות בארץ ובעולם.

למה טניס?

רבים מבינים שכבר בהתחלה כאשר הם לוקחים שיעור פרטי בטניס או מיד נרשמים אל חוג טניס, שהם שומרים על הבריאות שלהם, באמצעות פעילות גופנית בריאה זו. ניתן להגדיל את היכולת הארובית, הורדת קצב הלב שיפור המטבוליזם בגוף ועוד. ישנם כאלה שמתקדמים ומגיעים אל מרכז טניס. לילדים מומלץ לרשום אותם אל חוג טניס לילדים. יש למצוא מדריך טניס מוכר, אשר יודע ומתמחה בלימוד טניס לילדים.

אימוני טניס, אינם פוגעים או פוצעים אנשים אחרים, זוהי דרך נהדרת להכיר אנשים חדשים. ספורט זה, מתאים לכל הגילאים מועיל להפחתת לחצים וניתן להתחיל ללמוד בחוגים או בית ספר לטניס. אפשר אף להירשם למועדון טניס הנמצא קרוב לאזור מגוריכם . מה שצריך על מנת להתחיל לעסוק בטניס, הוא מחבט, כדור, מגרש עם רשת ושחקן נוסף, כמו כן, ניתן לשחק טניס גם נגד הקיר.

בהשארת פרטים באתר האקדמיה לטניס עידן רוזנברג, ילדים ומבוגרים יכולים לתאם גם אימון טניס פרטי במחיר מבצע של 59 ש"ח בלבד!

אימון טניס למתחילים

יש לנו תכנית אימונים בשבילך!

אנשי המקצוע באקדמיה לטניס עידן רוזנברג מציעים לך לבחור כיצד ברצונך להתאמן. בין אם אימוני טניס בקבוצות קטנות של עד 4 מתאמנים בלבד, ובין אם בשיעורים פרטיים – היחס האישי מובטח! אנו ממתינים לפנייתך ונשמח לעמוד לרשותך.

קבוצות - מבוגרים וילדים בבאר יעקב/גבעתיים

אימון טניס פרטי
ב 59 שח בניר צבי

התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ
דילוג לתוכן