מאמן טניס באר יעקב

האקדמיה לטניס

מאמן טניס באר יעקב

מגרש הטניס בבאר יעקב ממוקם בכתובת: באר יעקב סביון 1

ניתן למצוא אותנו גם בוויז :
“האקדמיה לטניס עידן רוזנברג -באר יעקב”

מגרש הטניס בבאר יעקב יחודיי, מגרש הטניס שופץ לפי תקן בינלאומי I.t.f הכל כפי הנדרש הן על ידי הרשויות והן על ידי המתאמנים מוזמנים להגיע ולהנות מחוויה בינלאומית פה בארץ

לבטיחותך יש חשיבות עליונה עבורנו. שיתוף הפעולה שלך, יחד עם אמצעי הבטיחות וכל המאמצים של מאמני הטניס שלנו, יסייעו לך לשמור על הביקור שלך בטוח, טוב וחזק מתמיד.

למה לבחור שיעורי טניס איתנו בבאר יעקב?

אצלנו באקדמיה לטניס של עידן רוזנברג תקבלו את שיעורי הטניס המקצועיים ביותר בישראל.

בין אם אתה מכוון להיות אלוף ישראל הבא, או מעוניין ללמוד ספורט חדש, שיעורי הטניס המשתלמים שלנו הם מושלמים עבור מבוגרים וצעירים מכל היכולות.

כל שיעורי הטניס שלנו מצייתים להנחיות האחרונות של איגוד הטניס לדשא ומועברים על ידי עידן רוזנברג.

שיעורי טניס לנוער 

עבור צעירים בגילאי 4-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי מוכשר, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה בטוחה. באקדמיה לטניס אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

שיעורי טניס למבוגרים

שיעורי הטניס שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים שמתחילים מ-59 שח בלבד לפגישה, לא תרצו לפספס.

שיעורי טניס פרטיים

למי שרוצה שיעור אישי יותר אנו מציעים שיעורים פרטיים של אחד לאחד ואחד עד שניים בכל מרכזי הטניס שלנו. אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

אם ברצונכם להרשם לאימון אישי ב59 שח בלבד, או שיש לכם שאלה, צרו עמנו קשר עוד היום!

לימוד טניס אישי עם אלוף ישראל

להזמנת שיעור טניס פרטי ב 59 ש"ח

דילוג לתוכן