אימוני טניס למבוגרים

על

אימוני טניס למבוגרים

באקדמיה מתקיימים אימוני טניס למבוגרים החל מרמת מתחילים ועד לרמה תחרותית.
בשיעורי טניס באופן כללי הדגש הוא על בנייה נכונה של היכולות הגופניות במקביל לשיפור הטכניקה ויסודות המשחק.

באימוני טניס למתחילים מקפידים על התקדמות הדרגתית ונכונה,והתחלה מאפס כדי לא לדלג על שלבים קריטיים שעשויים לעכב את התקדמות השחקן דווקא בשלבים מתקדמים יותר.

באימוני טניס למתקדמים יש חשיבות גדולה לבניית קבוצה מדויקת לפי רמת המתאמנים,כך שכולם יפיקו תועלת שווה מהאימון ואף אחד לא יתעכב או ייאלץ להתפשר על קצב התקדמותו.

ענף הטניס הוא הספורט השלישי בפופולאריות שלו בישראל. גם ברחבי העולם, זוכה הספורט הלבן לפופולאריות רבה – ולא במקרה.

אימוני טניס למבוגרים

החל מרמת מתחילים חובבני ועד רמה מקצועית ותחרותית. האימונים מתקיימים בקבוצות קטנות ואיכותיות עד 4 אנשים בקבוצה במטרה להעניק יחס אישי ופיקוח מקצועי. 

הדגש הוא על בנייה נכונה של היכולות הגופניות במקביל לשיפור הטכניקה ויסודות משחק הטניס.

עידן מאמין כי טניס זה דרך חיים ולכן אימוני טניס בוגרים מתקיימים באווירה חמה ומשפחתית.

שיעורי טניס לנוער 

עבור צעירים בגילאי 3-18 שנים, שיעורי הטניס שלנו יכולים לאפשר לילדכם להפוך לטניסאי בטוח, או פשוט לפתח את הזריזות, הקואורדינציה והמיומנויות החברתיות שלהם, בסביבה מהנה. באקדמיה אנו גאים לספק לילדיכם הכוונה מומחית מהצוות המוסמך שלנו. כל הגילאים והיכולות מתקבלים בברכה.

אימוני טניס למבוגרים

שיעורי הטניס לבוגרים שלנו מתאימים לאלה המרימים מחבט בפעם הראשונה או למי שרוצה לחדד את כישוריהם. שיעורי הטניס לבוגרים שלנו מספקים גם מקום מצוין להכיר חברים לכל החיים. עם מחירים שמתחילים מ-59 שח בלבד לפגישה, לא תרצו להחמיץ.

מצא את המרכז הקרוב ביותר שלך והתחל לשחק טניס עוד היום.

שיעורי טניס פרטיים

למי שרוצה שיעור אישי יותר אנו מציעים שיעורים פרטיים של אחד לאחד ואחד עד שניים בכל מרכזי הטניס המקורה שלנו. אלה מושלמים עבור אותם שחקנים שרוצים להשתפר בקצב מהיר יותר או באזור ספציפי במשחק שלהם.

איך נראה שיעור טניס עם אלוף ישראל

להזמנת שיעור טניס פרטי ב 59 ש"ח

דילוג לתוכן